Hotel Cote Cour Beijing

Hotell
4 stjerner
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 077 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Cote Cour Beijing

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Cote Cour Beijing, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 23. juli 2026.
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Superior Rom, 1 kingsize-seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Cote Cour Beijing Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Cote Cour Beijing, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr 2 restauranter, en bar/lounge og en takterrasse. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er en kaffeba...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid14:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+86 106 523 9598

Fordeler og fasiliteter på Hotel Cote Cour Beijing

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Cote Cour Beijing
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Mat

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Frukt
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Ovn
  • Mikrobølgeovn
  • Snackbar
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Brødrister
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass
  • Spisebord

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Billetter til offentlig transport
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Vannflaske

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Skap med lås
  • Bagasjeoppbevaring
  • Utsikt mot rolig gate
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Teppegulv

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse
  • Strykejern og strykebrett
  • Tørkestativ for klær
  • Vaskemaskin

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Grill

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Parkering og transport

  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • Gateparkering
  • Flyplasstransport

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Høy barnestol

Basseng og spa

  • Boblebad

Aktiviteter

  • Sykkelutleie

Vurderinger for Hotel Cote Cour Beijing

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Cote Cour Beijing, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 134 anmeldelser av Hotel Cote Cour Beijing hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 23. juli 2026.
9,4
Fantastisk
1134 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
931
Veldig bra
135
Bra
43
Ok
16
Greit
4
Middelmådig
4
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Beijing som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Cote Cour Beijing. Totalt er det er8 810 hoteller som betjener reisende i Beijing. Prisdata ble sist oppdatert 23. juli 2026.

Utforsk Dongcheng, Beijing

Hotel Cote Cour Beijing har adresse Yanyue Hutong 70 i Dongcheng, Beijing. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Her finner du Hotel Cote Cour Beijing: Yanyue Hutong 70

Mest populære attraksjoner

  • Beijing City Centre0.5 km
  • Wangfujing Street1.1 km
  • The Imperial Garden of The Palace Museum2.2 km
  • Forbidden City2.3 km
  • Tiananmen2.5 km
  • Temple of Heaven4.2 km
  • Xidan handelsområde4.9 km
  • Beijings pedagogiske universitet6.5 km
  • Beijing Zoo8 km
  • Happy Valley Beijing8.6 km
  • China National Convention Center9.1 km
  • Kinas nasjonalbibliotek9.3 km
  • Hvor langt ligger Hotel Cote Cour Beijing unna National Museum of China?

    Hotel Cote Cour Beijing er innen gangavstand (2,5 km) fra National Museum of China, Beijing.

  • Ligger Hotel Cote Cour Beijing i nærheten av Arbeidernes stadion?

    Hotel Cote Cour Beijing er et godt valg dersom du vil besøke Arbeidernes stadion, som ligger 2,1 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Cote Cour Beijing

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Cote Cour Beijing. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 23. juli 2026.

  • Er prisene for Hotel Cote Cour Beijing sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Beijing?

    Hoteller i Beijing med 4 stjerner koster vanligvis 1 013 kr/natt, men Hotel Cote Cour Beijing er i gjennomsnitt 138 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Hotel Cote Cour Beijing for 2 405 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke Beijing.

  • Hvor langt er det fra Hotel Cote Cour Beijing til sentrum i Beijing?

    Hotel Cote Cour Beijing ligger bare 2 km fra sentrum av Dongcheng, Beijing. Fra Hotel Cote Cour Beijing er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Summer Palace.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Cote Cour Beijing?

    Hvis du har spørsmål om Hotel Cote Cour Beijing og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +86 106 523 9598.

  • Har Hotel Cote Cour Beijing Wi–Fi?

    Ja, Hotel Cote Cour Beijing tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Cote Cour Beijing?

    14:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Cote Cour Beijing, Beijing?

    Vanligvis ligger romprisene på Hotel Cote Cour Beijing på rundt 2 405 kr/natt, med priser helt nede i 1 032 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Er det en restaurant på Hotel Cote Cour Beijing?

    Ja - Hotel Cote Cour Beijing har en restaurant. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Hotel Cote Cour Beijing vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Hotel Cote Cour Beijing, som gjester kan benytte seg av. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Cote Cour Beijing?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Cote Cour Beijing, bør du vurdere å bo i februar, når prisene vanligvis er på det laveste (528 kr).

  • I hvilket område i Beijing ligger Hotel Cote Cour Beijing?

    Hotel Cote Cour Beijing ligger i Dongcheng i Beijing. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hotel Cote Cour Beijing er i forhold til resten av Beijing.

  • Hvor langt ligger Hotel Cote Cour Beijing unna National Museum of China?

    Hotel Cote Cour Beijing er innen gangavstand (2,5 km) fra National Museum of China, Beijing.

  • Ligger Hotel Cote Cour Beijing i nærheten av Arbeidernes stadion?

    Hotel Cote Cour Beijing er et godt valg dersom du vil besøke Arbeidernes stadion, som ligger 2,1 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Cote Cour Beijing