Hotel Bumi Makmur Indah Lembang

Hotell
3 stjerner
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
167 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Bumi Makmur Indah Lembang

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 30. juli 2026.
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Bumi Makmur Indah Lembang Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr en døgnåpen resepsjon, minibank/banktjenester og ubetjent parkering (inkludert). Wi-fi i fellesområder er inkludert. Hotel Bumi Makmur Indah har 166 rom med toalettartikler (inkl...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid00:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+62 838 2929 5752

Fordeler og fasiliteter på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Vaskeri
  • Minibank
  • Døgnåpen resepsjon

Generelt

  • Minibank
  • Kroppssåpe
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Vaskeri
  • Heis
  • Toalett
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Tannbørste
  • Romservice
  • Klesstativ
  • Dusj
  • Søppeldunker
  • TV
  • Gratis parkering
  • Adapter
  • Skrivebord
  • Privat bad
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering

Tjenester

  • Daglig rengjøring
  • Sikkerhet 24/7
  • Tilgang med nøkkel
Vis alle 27 fasiliteter

Vurderinger for Hotel Bumi Makmur Indah Lembang

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 145 anmeldelser av Hotel Bumi Makmur Indah Lembang hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 30. juli 2026.
8,9
Veldig bra145 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Lembang som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Bumi Makmur Indah Lembang. Totalt er det er229 hoteller som betjener reisende i Lembang. Prisdata ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Utforsk Lembang

Hotel Bumi Makmur Indah Lembang har adresse Jl. Raya Lembang No. 224 i , Lembang. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Bumi Makmur Indah Lembang

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 30. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Hotel Bumi Makmur Indah Lembang til nærmeste flyplass (Bandung Husein Sastranegara flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Hotel Bumi Makmur Indah Lembang til Bandung Husein Sastranegara flyplass (den nærmeste flyplassen) (17,3 km) vanligvis ca. 0t 13m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Bumi Makmur Indah Lembang?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, kan du ringe +62 838 2929 5752.

  • Har Hotel Bumi Makmur Indah Lembang Wi–Fi?

    Ja, Hotel Bumi Makmur Indah Lembang tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang?

    Normal innsjekkingstid på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang er 14:00, og utsjekk må skje før 00:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, Lembang?

    Prisene på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 199 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 126 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Tilbyr Hotel Bumi Makmur Indah Lembang vask av klær?

    Hotel Bumi Makmur Indah Lembang har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Bumi Makmur Indah Lembang?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Bumi Makmur Indah Lembang, bør du vurdere å bo i april, når prisene vanligvis er på det laveste (154 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling