Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola

Leilighet
0 kategori vurdering
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
882 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette leilighetshotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en bar/lounge og en bassengbar. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasiliteter som tilbys, er en snackb...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:30
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Lisensnummer: H/MA/01184

Fordeler og fasiliteter på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola
  • Utsikt over byen
  • I strandkanten
  • Privat basseng
  • Utendørs basseng
  • Kjøkken
  • Minikjøkken
  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Klimaanlegg
  • Kaffemaskin

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Kjøkken

  • Vannkoker
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Brødrister
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass
  • Kjøkken
  • Minikjøkken

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Røykeområde

Generelt

  • I strandkanten
  • Familierom
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Mat

  • Snackbar
  • Bar/Lounge
  • Salgsautomat (drikke)
  • Café/Kaffebar
  • Salgsautomat (snacks)
  • Spisebord

Svømmebasseng

  • Privat basseng
  • Takbasseng
  • Bassengbar
  • Utendørs basseng
  • Hagebasseng
  • Basseng med utsikt

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong
  • Hagemøbler
  • Hage

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Bibliotek
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Golf

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 5 248 anmeldelser av Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,1
Veldig bra
5248 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1664
Veldig bra
1187
Bra
1176
Ok
448
Greit
403
Middelmådig
169
Dårlig
201
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Fuengirola som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola. Totalt er det er2 805 hoteller som betjener reisende i Fuengirola. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Fuengirola

Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola har adresse i , Fuengirola. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Fuengirola Zoo0.9 km
  • Los Boliches1 km
  • Playa de Las Gaviotas1.5 km
  • Fuengirola Adventure Golf1.6 km
  • Playa Fuengirola2.1 km
  • Castillo Sohail2.1 km
  • Playa Torreblanca3 km
  • Mijas Golf Course4.4 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola til nærmeste flyplass (Malaga flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola til Malaga flyplass (den nærmeste flyplassen) (29,3 km) vanligvis ca. 0t 22m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Regnes Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja, Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola tillater hunder og de fleste andre kjæledyr.

  • Har Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola Wi–Fi?

    Ja, Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola, Fuengirola?

    Prisene på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 2 494 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 722 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Tilbyr Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola?

    Vurder å sjekke inn på Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola på lørdag, når prisen vanligvis er på det laveste (737 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Apartamentos Pyr Fuengirola