Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Hotell
1 stjerne
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
391 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 30. juli 2026.
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Du finner det restaurerte klosteret PENSION VERGARA, Sevilla i bydelen Santa Cruz, 250 meter fra katedralen i Sevilla. Bostedet ligger i en rolig gågate, og tilbyr kostnadsfri Wi-Fi og en døgnåpen res...

Verdt å vite

Innsjekkingstid13:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 954 215 668
Lisensnummer: H/SE/01124

Fordeler og fasiliteter på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Hårføner
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe
  • Babysenger tilgjengelig

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Generelt

  • Vindu
  • Utsikt mot rolig gate
  • Familierom
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper

Bad

  • Delt bad
  • Delt toalett
  • Hårføner
  • Toalettpapir

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Vaskeri

  • Strykejern og strykebrett
  • Buksepresse
  • Tørketrommel

Mat

  • Mikrobølgeovn
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ

Aktiviteter

  • Sykkelutleie

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Vurderinger for Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 3 701 anmeldelser av Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 30. juli 2026.
6,0
Ok
3701 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
689
Veldig bra
649
Bra
742
Ok
445
Greit
441
Middelmådig
225
Dårlig
507
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Sevilla som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla. Totalt er det er6 358 hoteller som betjener reisende i Sevilla. Prisdata ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Utforsk Santa Cruz, Sevilla

Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla har adresse Ximenez de Enciso, 11 i Santa Cruz, Sevilla. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Her finner du Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla: Ximenez de Enciso, 11

Mest populære attraksjoner

  • Casa de Murillo49 m
  • Archbishop's Palace240 m
  • Giralda261 m
  • Alcazar-palasset293 m
  • Archivo General de Indias346 m
  • Katedralen i Sevilla379 m
  • Universidad de Sevilla0.6 km
  • Teatro de la Maestranza0.7 km
  • Torre del Oro0.7 km
  • Plaza de Toros de la Maestranza0.8 km
  • Teatro Lope de Vega0.8 km
  • Metropol Parasol0.8 km
  • Hvor langt ligger Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla unna Basilica of the Macarena?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ligger omtrent 1,9 km fra Basilica of the Macarena, en av Sevillas mest popluære landemerker.

  • Ligger Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla i nærheten av Torre del Oro?

    Gangavstand - det er 0,7 km mellom Torre del Oro og Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 30. juli 2026.

  • Er prisene for Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla sammenlignbare med hoteller med 1 stjerne(r) i Sevilla?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla er 65 % lavere enn gjennomsnittet i Sevilla for lignende hoteller med 1 stjerne. Pris per natt på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ligger vanligvis på 328 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Sevilla.

  • Hvor langt er det fra Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla til nærmeste flyplass (Sevilla flyplass)?

    Med en avstand på bare 14,8 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Sevilla flyplass, til Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, 0t 11m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Sevilla flyplass til Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    En taxi eller en samkjøringstjeneste fra den nærmeste flyplassen (Sevilla flyplass) til hotellet er ofte den mest lønnsomme transportløsningen.

  • Regnes Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester som bor på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla er velkommen til å ta med seg husdyr som katter og hunder. Hvis du et annet type kjæledyr, anbefaler vi deg å kontakte resepsjonen.

  • Hvor langt er det fra Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla til sentrum i Sevilla?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ligger bare 0,3 km fra sentrum av San Bartolome, Sevilla. Fra Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Hospital de los Venerables.

  • Hva er telefonnummeret til Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, kan du ringe +34 954 215 668.

  • Har Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla Wi–Fi?

    Ja, Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Standard utsjekkingstid på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla er 12:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 13:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, Sevilla?

    Prisene på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 328 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 209 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla, bør du vurdere å bo i august, når prisene vanligvis er på det laveste (550 kr).

  • I hvilket område i Sevilla ligger Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ligger i Santa Cruz i Sevilla. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla er i forhold til resten av Sevilla.

  • Hvor langt ligger Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla unna Basilica of the Macarena?

    Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla ligger omtrent 1,9 km fra Basilica of the Macarena, en av Sevillas mest popluære landemerker.

  • Ligger Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla i nærheten av Torre del Oro?

    Gangavstand - det er 0,7 km mellom Torre del Oro og Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Pension Hostal Vergara. Hostal en Sevilla