Hongdae Style Guesthouse

Gjestehus
2 kategori vurdering
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
502 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hongdae Style Guesthouse

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hongdae Style Guesthouse, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Luxury rom, ukjent sengetype
Luxury rom, ukjent sengetype
Luxury rom, ukjent sengetype
Luxury rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hongdae Style Guesthouse Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hongdae Style Guesthouse, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Under oppholdet kan du nyte alle bekvemmelighetene du er vant til hjemmefra, og mye mer. Her er det blant annet kjøleskap og wi-fi inkludert, i tillegg til bidé og hage. Dessuten finnes det fasilitete...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+82 (0) 107 233 4383
Lisensnummer: 제2014-000025호

Fordeler og fasiliteter på Hongdae Style Guesthouse

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hongdae Style Guesthouse
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Internett
  • Hårføner
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Kjøkken

  • Vannkoker
  • Delt kjøkken
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass
  • Kjøkken
  • Minikjøkken

Bad

  • Delt bad
  • Delt toalett
  • Dusj
  • Ekstra bad
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Generelt

  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Hageutsikt
  • Slippers
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Lydisolering
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde
  • Privat inngang

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Utendørs spiseplass
  • Hage

Helse og sikkerhet

  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7

Vaskeri

  • Strykejern og strykebrett
  • Tørkestativ for klær
  • Vaskemaskin

Mat

  • Spisesal
  • Mat kan leveres på rommet
  • Spisebord

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ

Tjenester og hjelpemidler

  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Hongdae Style Guesthouse

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hongdae Style Guesthouse, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 667 anmeldelser av Hongdae Style Guesthouse hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
9,2
Fantastisk
667 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
549
Veldig bra
74
Bra
32
Ok
5
Greit
5
Middelmådig
0
Dårlig
2
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Seoul som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hongdae Style Guesthouse. Totalt er det er6 236 hoteller som betjener reisende i Seoul. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Mapo-gu, Seoul

Hongdae Style Guesthouse har adresse 23-3, World Cup buk-ro 4-gil, Mapo-gu i Mapo-gu, Seoul. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Hongdae Style Guesthouse: 23-3, World Cup buk-ro 4-gil, Mapo-gu

Mest populære attraksjoner

  • Hongdae Area0.4 km
  • Yonsei University1.8 km
  • Yoido Full Gospel Church3 km
  • Sungnyemun Gate4.8 km
  • Central Seoul5.2 km
  • Gwanghwamun Plaza5.3 km
  • Gwanghwamun5.4 km
  • Gyeongbokgung Palace5.4 km
  • Myeongdong Cathedral5.9 km
  • Bukchon Hanok Village6.1 km
  • National Museum of Korea6.5 km
  • Changdeokgung Palace6.7 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hongdae Style Guesthouse

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hongdae Style Guesthouse. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Hongdae Style Guesthouse sammenlignbare med hoteller med 2 stjerne(r) i Seoul?

    Hongdae Style Guesthouse har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 2 stjerner i Seoul. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 648 kr per natt i Seoul. Hongdae Style Guesthouse vil koste deg 944 kr per natt, noe som er 46 % billigere enn gjennomsnittet i Seoul.

  • Hvor langt er det fra Hongdae Style Guesthouse til nærmeste flyplass (Seoul Gimpo Intl flyplass)?

    Det er 17,1 km fra den nærmeste flyplassen, Seoul Gimpo Intl flyplass, til Hongdae Style Guesthouse. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 13m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvor langt er det fra Hongdae Style Guesthouse til sentrum i Seoul?

    Sentrum i Seogyo-dong, Seoul ligger bare 0,3 km fra inngangsdørene til Hongdae Style Guesthouse. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Gwanghwamun som enkelt kan nås fra Hongdae Style Guesthouse ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Hongdae Style Guesthouse?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hongdae Style Guesthouse, kan du ringe +82 (0) 107 233 4383.

  • Har Hongdae Style Guesthouse Wi–Fi?

    Ja, Hongdae Style Guesthouse tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hongdae Style Guesthouse?

    Standard utsjekkingstid på Hongdae Style Guesthouse er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 14:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Hongdae Style Guesthouse, Seoul?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 944 kr per natt på Hongdae Style Guesthouse. Noen brukere har funnet priser helt nede i 444 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hongdae Style Guesthouse?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hongdae Style Guesthouse, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (558 kr).

  • I hvilket område i Seoul ligger Hongdae Style Guesthouse?

    Hongdae Style Guesthouse ligger i Mapo-gu i Seoul. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hongdae Style Guesthouse er i forhold til resten av Seoul.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hongdae Style Guesthouse