Hilton Madrid Airport

Hotell
4 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
676 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hilton Madrid Airport

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hilton Madrid Airport, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, 1 kingsize-seng
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, 2 enkeltsenger
Executive-rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hilton Madrid Airport Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hilton Madrid Airport, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et treningssenter og en bar/lounge. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og flyplasstransport (inkludert). En ba...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 911 534 000

Fordeler og fasiliteter på Hilton Madrid Airport

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hilton Madrid Airport
  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Det mest nødvendige

  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • WiFi (tillegg)
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • De øvre etasjene nås via heis

Bad

  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Ekstra bad
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Bidet
  • Spabad
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Walk-in-dusj

Mat

  • Vannkoker
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Kjøkkenutstyr
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin

Generelt

  • Familierom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Skap med lås
  • Forheng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Førstehjelpsskrin
  • Karbonmonoksidmåler
  • Safe

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Innendørs basseng
  • Badstue
  • Sauna

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Parkering og transport

  • Parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • Flyplasstransport

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Sykkelutleie
  • Shopping

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Måltider for barn

Utendørs

  • Strandstoler

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Hilton Madrid Airport

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hilton Madrid Airport, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 3 234 anmeldelser av Hilton Madrid Airport hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,6
Veldig bra
3234 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1727
Veldig bra
537
Bra
375
Ok
201
Greit
176
Middelmådig
81
Dårlig
142
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Madrid som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hilton Madrid Airport. Totalt er det er9 930 hoteller som betjener reisende i Madrid. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Barajas, Madrid

Hilton Madrid Airport har adresse Avenida de la Hispanidad 2-4 i Barajas, Madrid. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Hilton Madrid Airport: Avenida de la Hispanidad 2-4

Mest populære attraksjoner

  • Las Ventas6.9 km
  • Palacio de los Deportes7.9 km
  • Estadio Santiago Bernabeu8.7 km
  • Paseo de la Castellana8.8 km
  • Retiroparken9.3 km
  • Plaza de Cibeles9.8 km
  • Pradomuseet9.9 km
  • Teatro Español10.5 km
  • Plaza de Santa Ana10.6 km
  • Puerta del Sol10.7 km
  • Centro de Madrid10.8 km
  • Plaza Mayor Madrid11 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hilton Madrid Airport

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hilton Madrid Airport. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Er prisene for Hilton Madrid Airport sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Madrid?

    Prisene per natt på Hilton Madrid Airport er vanligvis 50 % billigere enn gjennomsnittet for et hotell med 4 stjerner i Madrid. Hvis du skal bo på Hilton Madrid Airport, bør du belage deg på å måtte betale ca. 2 041 kr/natt, noe som regnes for å være et godt tilbud i Madrid for et hotell med 4 stjerner.

  • Hvor langt er det fra Hilton Madrid Airport til nærmeste flyplass (Madrid Barajas flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Hilton Madrid Airport til Madrid Barajas flyplass (den nærmeste flyplassen) (6,1 km) vanligvis ca. 0t 04m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Madrid Barajas flyplass til Hilton Madrid Airport?

    De som ønsker mest mulig frihet under oppholdet sitt i Madrid, bør vurdere å leie en bil for ca. 219 kr/dag og parkere den på Hilton Madrid Airport som tilbyr parkering til hotellgjestene. Et av de mest populære alternativene nå, er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste direkte fra Madrid Barajas flyplass til hotellet. Dette alternativet er ofte lønnsomt, men gjestene bør være oppmerksomme på at det kan være andre priser i rushtiden.

  • Regnes Hilton Madrid Airport for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja. Hilton Madrid Airport tillater de fleste husdyr som f.eks. hunder.

  • Har Hilton Madrid Airport et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. Mange av de som besøker Madrid ser etter et hotell med basseng. Hilton Madrid Airport har et basseng som gjestene kan bruke, men vi gjør oppmerksom på at hoteller vanligvis har regler for bruk av basseng.

  • Hvor langt er det fra Hilton Madrid Airport til sentrum i Madrid?

    Sentrum i Alameda de Osuna, Madrid ligger bare 0,7 km fra inngangsdørene til Hilton Madrid Airport. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Estadio Metropolitano de Madrid som enkelt kan nås fra Hilton Madrid Airport ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Hilton Madrid Airport?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hilton Madrid Airport, kan du ringe +34 911 534 000.

  • Har Hilton Madrid Airport Wi–Fi?

    Ja, Hilton Madrid Airport tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Hilton Madrid Airport?

    Ja, Hilton Madrid Airport har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Hilton Madrid Airport?

    Utsjekk bør skje før 12:00. Innsjekking på Hilton Madrid Airport kan skje når som helst etter 15:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på Hilton Madrid Airport, Madrid?

    Et godt tilbud på Hilton Madrid Airport akkurat nå ligger på mellom 577 kr og 2 041 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Hilton Madrid Airport?

    Det ligger en restaurant på Hilton Madrid Airport. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. Det er også en bar på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Hilton Madrid Airport vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Hilton Madrid Airport, som gjester kan benytte seg av. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Hilton Madrid Airport rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Hilton Madrid Airport tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hilton Madrid Airport?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hilton Madrid Airport, bør du vurdere å bo i august, når prisene vanligvis er på det laveste (1 283 kr).

  • I hvilket område i Madrid ligger Hilton Madrid Airport?

    Hilton Madrid Airport ligger i Barajas i Madrid. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hilton Madrid Airport er i forhold til resten av Madrid.

  • Er det andre Hilton-hoteller i Madrid?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Madrid. Det mest populære overnattingsstedet hos Hilton i Madrid er Hilton Madrid Airport.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Hilton Madrid Airport?

    Vurder å sjekke inn på Hilton Madrid Airport på tirsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 750 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hilton Madrid Airport