Hilton Garden Inn West Edmonton

Hotell
3 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
478 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hilton Garden Inn West Edmonton

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hilton Garden Inn West Edmonton, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
Standardrom, 2 queensize-senger
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hilton Garden Inn West Edmonton Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hilton Garden Inn West Edmonton, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et innendørs basseng, en restaurant og et treningssenter. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 780 443 2233

Fordeler og fasiliteter på Hilton Garden Inn West Edmonton

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hilton Garden Inn West Edmonton
  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Mikrobølgeovn
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet
  • Kaffemaskin

Generelt

  • Familierom
  • Peis
  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Telefon
  • Forheng
  • Bagasjeoppbevaring

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Pay-per-view-kanaler
  • TV
  • TV-spill

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Hypoallergenisk pute

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Spabad
  • Hårføner
  • Badekåpe

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Innendørs basseng

Soverom

  • Fjærpute
  • Sovesofa

Parkering og transport

  • Gratis parkering

Aktiviteter

  • Gavebutikk

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Hilton Garden Inn West Edmonton

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hilton Garden Inn West Edmonton, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 361 anmeldelser av Hilton Garden Inn West Edmonton hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,3
Veldig bra
361 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
180
Veldig bra
71
Bra
44
Ok
25
Greit
9
Middelmådig
9
Dårlig
23
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Edmonton som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hilton Garden Inn West Edmonton. Totalt er det er1 524 hoteller som betjener reisende i Edmonton. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Edmonton

Hilton Garden Inn West Edmonton har adresse 17610 Stony Plain Road i , Edmonton. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Hilton Garden Inn West Edmonton: 17610 Stony Plain Road

Mest populære attraksjoner

  • Galaxyland2.1 km
  • Mindbender2.1 km
  • West Edmonton Mall2.2 km
  • World Waterpark2.2 km
  • Beth Israel Synagogue4.3 km
  • Telus World of Science4.6 km
  • Fort Edmonton Park5.5 km
  • Edmonton Valley Zoo5.9 km
  • University Of Alberta6.9 km
  • High Level Bridge7.7 km
  • Rogers Place8.4 km
  • Edmonton City Centre8.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hilton Garden Inn West Edmonton

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hilton Garden Inn West Edmonton. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Hilton Garden Inn West Edmonton sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Edmonton?

    Prisene per natt på Hilton Garden Inn West Edmonton er vanligvis 6 % billigere enn gjennomsnittet for et hotell med 3 stjerner i Edmonton. Hvis du skal bo på Hilton Garden Inn West Edmonton, bør du belage deg på å måtte betale ca. 1 066 kr/natt, noe som regnes for å være et godt tilbud i Edmonton for et hotell med 3 stjerner.

  • Hvor langt er det fra Hilton Garden Inn West Edmonton til nærmeste flyplass (Edmonton Intl flyplass)?

    Det er 42,1 km fra den nærmeste flyplassen, Edmonton Intl flyplass, til Hilton Garden Inn West Edmonton. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 32m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Regnes Hilton Garden Inn West Edmonton for å være et dyrevennlig hotell?

    Hilton Garden Inn West Edmonton er dyrevennlig. Du er velkommen til å ta med deg husdyret ditt dersom du skal bo på Hilton Garden Inn West Edmonton.

  • Har Hilton Garden Inn West Edmonton et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. HotelsCombined-brukere som reiser til Edmonton ser ofte etter hoteller med basseng. De fleste hoteller har åpningstider for bassengene sine, så sørg for å spørre resepsjonen på Hilton Garden Inn West Edmonton om informasjon og regler.

  • Hva er telefonnummeret til Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Du kan kontakte resepsjonen på Hilton Garden Inn West Edmonton ved å ringe +1 780 443 2233.

  • Har Hilton Garden Inn West Edmonton Wi–Fi?

    Ja, Hilton Garden Inn West Edmonton tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Ja, Hilton Garden Inn West Edmonton har et treningsrom tilgjengelig for gjestene. Det er mulig treningssenteret ikke er åpent døgnet rundt, så du bør spørre resepsjonen om åpningstidene når du sjekker inn.

  • hva er utsjekkingstiden på Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Normal innsjekkingstid på Hilton Garden Inn West Edmonton er 15:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Hilton Garden Inn West Edmonton, Edmonton?

    802 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Hilton Garden Inn West Edmonton, med en gjeonnomsnittpris på 1 066 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Det ligger en restaurant på Hilton Garden Inn West Edmonton. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Hilton Garden Inn West Edmonton vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • Tilbyr Hilton Garden Inn West Edmonton rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Hilton Garden Inn West Edmonton tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Er det andre Hilton Garden Inn-hoteller i Edmonton?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Edmonton. Det mest populære overnattingsstedet hos Hilton Garden Inn i Edmonton er Hilton Garden Inn West Edmonton.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hilton Garden Inn West Edmonton