Gjestehus

Gwang Seok Dong Guest House & Hostel

2 kategori vurdering
8,8
Enestående
basert på 24 vurderinger
24 verifiserte gjesteanmeldelser
to. 1.10.
-
fr. 2.10.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel
Leverandør for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel
Leverandør for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel

to. 1.10.
-
fr. 2.10.

Gwang Seok Dong Guest House & Hostel Om

Gwang Seok Dong Guest House & Hostel gir feilfri service og alle nødvendige fasiliteter for besøkende. Forbli koblet under besøket ditt ved å bruke den gratis internettilgangen som er tilgjengelig. Op...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+82 (0) 107 612 1788

Fordeler og fasiliteter på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel

  • Gratis WiFi
  • Hårføner
  • Kjøleskap
  • Klimaanlegg
  • Sykkelutleie
  • Kjøkken
  • Bagasjeoppbevaring

Vurderinger for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel

8,8
Veldig bra
24 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
17
Veldig bra
3
Bra
0
Ok
2
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
2
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Andong

Her finner du Gwang Seok Dong Guest House & Hostel: 37 Gwangseok 4-Gil

Mest populære attraksjoner

  • Andong Seobu Market0.8 km
  • Head House of Tapdong Branch of Goseong Yi Clan in Beopheungdong2 km
  • Andong Soju Museum2.3 km
  • Andong Water Cultural Hall3.4 km
  • Andong Craftwork Culture Exhibition Hall3.7 km
  • Andong Folk Museum3.9 km
  • Andong National University Museum7.1 km
  • Yuiljae House of Gwangsan Kim Clan7.2 km
  • Andong School of Korean Etiquette11.1 km
  • Chehwajeong Pavilion13 km
  • The Advanced Center for Korean Studies17 km
  • Giyangseowon Confucian Academy17.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Gwang Seok Dong Guest House & Hostel

  • Er prisene for Gwang Seok Dong Guest House & Hostel sammenlignbare med hoteller med 2 stjerne(r) i Andong?

    Hoteller i Andong med 2 stjerner koster vanligvis 730 kr/natt, men Gwang Seok Dong Guest House & Hostel er i gjennomsnitt 51 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel for 362 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke Andong.

  • Hva er telefonnummeret til Gwang Seok Dong Guest House & Hostel?

    Den beste måten å kontakt Gwang Seok Dong Guest House & Hostel på, er ved å ringe +82 (0) 107 612 1788.

  • Har Gwang Seok Dong Guest House & Hostel Wi–Fi?

    Ja, Gwang Seok Dong Guest House & Hostel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel?

    Gwang Seok Dong Guest House & Hostel utsjekk er 11:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel, Andong?

    Vanligvis ligger romprisene på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel på rundt 362 kr/natt, med priser helt nede i 323 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Gwang Seok Dong Guest House & Hostel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Gwang Seok Dong Guest House & Hostel, bør du vurdere å bo i Desember, når prisene vanligvis er på det laveste (426 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Gwang Seok Dong Guest House & Hostel