Grand Zuri Kuta Bali

Hotell
4 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
187 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Grand Zuri Kuta Bali

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Grand Zuri Kuta Bali, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 enkeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, 1 dobbeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Grand Zuri Kuta Bali Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Grand Zuri Kuta Bali, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et treningssenter. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Andre fasiliteter som tilbys, er en...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+62 361 849 6655
Lisensnummer: 55110, 8120411111243

Fordeler og fasiliteter på Grand Zuri Kuta Bali

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Grand Zuri Kuta Bali
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Café/Kaffebar
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Mat kan leveres på rommet
  • Café/Kaffebar

Generelt

  • Vindu
  • Oppholdsrom
  • Hageutsikt
  • Slippers
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Telefon
  • Utsikt over byen
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • Røykeområde
  • Privat inngang

Bad

  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Privat bad

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7

Basseng og spa

  • Massasje
  • Spa
  • Utendørs basseng
  • Sauna

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong
  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Adgang til strand

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Grand Zuri Kuta Bali

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Grand Zuri Kuta Bali, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 957 anmeldelser av Grand Zuri Kuta Bali hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,6
Veldig bra
957 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
409
Veldig bra
211
Bra
163
Ok
65
Greit
64
Middelmådig
17
Dårlig
28
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Kuta som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Grand Zuri Kuta Bali. Totalt er det er5 479 hoteller som betjener reisende i Kuta. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Kuta

Grand Zuri Kuta Bali har adresse Jl. Raya Kuta No. 81 i , Kuta. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Grand Zuri Kuta Bali: Jl. Raya Kuta No. 81

Mest populære attraksjoner

  • Bali Kuta Resort and Convention Center1 km
  • Mal Bali Galeria1.3 km
  • Jalan Legian1.4 km
  • Kuta Beach1.6 km
  • Hard Rock Cafe Bali1.7 km
  • Downtown Kuta1.8 km
  • Kuta Square1.8 km
  • Mendira Beach1.8 km
  • Pantai Segara2.1 km
  • Kuta Theater2.1 km
  • Legian Beach2.2 km
  • Waterbom Park2.3 km
  • Hvor langt ligger Grand Zuri Kuta Bali unna Waterbom Park?

    Grand Zuri Kuta Bali er bra sted å bo dersom du vil se Waterbom Park. Det er 2,3 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Grand Zuri Kuta Bali

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Grand Zuri Kuta Bali. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Grand Zuri Kuta Bali sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Kuta?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Grand Zuri Kuta Bali er 83 % lavere enn gjennomsnittet i Kuta for lignende hoteller med 4 stjerner. Pris per natt på Grand Zuri Kuta Bali ligger vanligvis på 211 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Kuta.

  • Hvor langt er det fra Grand Zuri Kuta Bali til nærmeste flyplass (Denpasar Bali Ngurah Rai flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Denpasar Bali Ngurah Rai flyplass, til Grand Zuri Kuta Bali, er 7,4 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 05m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Har Grand Zuri Kuta Bali et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. HotelsCombined-brukere som reiser til Kuta ser ofte etter hoteller med basseng. De fleste hoteller har åpningstider for bassengene sine, så sørg for å spørre resepsjonen på Grand Zuri Kuta Bali om informasjon og regler.

  • Hva er telefonnummeret til Grand Zuri Kuta Bali?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +62 361 849 6655.

  • Har Grand Zuri Kuta Bali Wi–Fi?

    Ja, Grand Zuri Kuta Bali tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Grand Zuri Kuta Bali?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Grand Zuri Kuta Bali.

  • hva er utsjekkingstiden på Grand Zuri Kuta Bali?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Grand Zuri Kuta Bali. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Grand Zuri Kuta Bali, Kuta?

    Et godt tilbud på Grand Zuri Kuta Bali akkurat nå ligger på mellom 126 kr og 211 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Grand Zuri Kuta Bali?

    Ja, det ligger en restaurant på Grand Zuri Kuta Bali, Kuta. hotel har også en bar.

  • Tilbyr Grand Zuri Kuta Bali vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Grand Zuri Kuta Bali?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Grand Zuri Kuta Bali, bør du vurdere å bo i mars, når prisene vanligvis er på det laveste (472 kr).

  • Hvor langt ligger Grand Zuri Kuta Bali unna Waterbom Park?

    Grand Zuri Kuta Bali er bra sted å bo dersom du vil se Waterbom Park. Det er 2,3 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Grand Zuri Kuta Bali