Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels

Hotell
5 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 295 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, 1 queensize.seng
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 enkeltseng
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 queensize.seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 dobbeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted med et spa med full service, en restaurant og et helsestudio. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og betjent parkering (inkludert). Andre...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+90 212 393 2700
Lisensnummer: 11964

Fordeler og fasiliteter på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Parkeringstjeneste
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Fotmassasje
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks
  • Vannflaske

Generelt

  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Skap med lås
  • Bagasjeoppbevaring
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Utsikt over byen

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra bad
  • Badekar
  • Bidet
  • Toalett
  • Toalettpapir

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hypoallergenisk
  • Kjæledyr ikke tillatt
  • Røykeområde
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • De øvre etasjene nås via heis

Mat

  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kaffemaskin

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Karbonmonoksidmåler
  • Safe

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Badstue
  • Massasje
  • Sauna

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • Parkeringstjeneste

Soverom

  • Fjærpute
  • Sammenleggbar seng
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Balkong

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig

Treningssenter

  • Treningssenter
  • Helsestudio

Vurderinger for Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 830 anmeldelser av Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
9,1
Fantastisk
1830 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1196
Veldig bra
281
Bra
169
Ok
68
Greit
54
Middelmådig
22
Dårlig
40
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Istanbul som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels. Totalt er det er8 385 hoteller som betjener reisende i Istanbul. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Beyoglu, Istanbul

Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels har adresse Mete Cd. 34 Taksim i Beyoglu, Istanbul. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels: Mete Cd. 34 Taksim

Mest populære attraksjoner

  • Istanbul City Centre273 m
  • Taksim294 m
  • Taksim312 m
  • Istiklal-gaten0.9 km
  • Det gyldne horn2.5 km
  • Topkapipalasset3 km
  • Istanbul Archaeology Museum3.1 km
  • İstanbul Surlari3.1 km
  • Den ortodokse kirke i Konstantinopel3.2 km
  • Hagia Sophia3.4 km
  • Grand Bazaar3.5 km
  • At Meydani3.7 km
  • Hvor langt ligger Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels unna Fatih-moskéen?

    Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels er innen gangavstand (3,8 km) fra Fatih-moskéen, Istanbul.

  • Ligger Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels i nærheten av Grand Bazaar?

    Fra Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels til Grand Bazaar er det kun 3,5 km.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels til sentrum i Istanbul?

    Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels ligger 0,7 km fra sentrum av Cihangir, Istanbul. Du bør vurdere å besøke Taksim – en populær severdighet som kan nås fra Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels med flere ulike transportalternativer.

  • Hva er telefonnummeret til Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +90 212 393 2700.

  • Har Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels Wi–Fi?

    Ja, Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels.

  • hva er utsjekkingstiden på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Normal innsjekkingstid på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels er 14:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels, Istanbul?

    Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 1 452 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 515 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Det ligger en restaurant på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. hotel har også en bar.

  • Tilbyr Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels vask av klær?

    Ja, Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels, bør du vurdere å bo i april, når prisene vanligvis er på det laveste (565 kr).

  • I hvilket område i Istanbul ligger Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels ligger i Beyoglu i Istanbul. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels er i forhold til resten av Istanbul.

  • Er det andre Design-hoteller i Istanbul?

    Totalt er det er 4 lokasjoner i Istanbul. Det mest populære overnattingsstedet hos Design i Istanbul er Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels?

    Vurder å sjekke inn på Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels på torsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 004 kr).

  • Hvor langt ligger Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels unna Fatih-moskéen?

    Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels er innen gangavstand (3,8 km) fra Fatih-moskéen, Istanbul.

  • Ligger Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels i nærheten av Grand Bazaar?

    Fra Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels til Grand Bazaar er det kun 3,5 km.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Gezi Hotel Bosphorus, Istanbul, a Member of Design Hotels