Econo Lodge By the Falls

Lodge
0 kategori vurdering
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
519 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Econo Lodge By the Falls

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Econo Lodge By the Falls, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 26. juli 2026.
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
Dobbeltrom, ukjent sengetype
715 kr
per natt med MVA
Queen Rom, 2 queensize-senger
519 kr
per natt med MVA
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Econo Lodge By the Falls Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Econo Lodge By the Falls, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 26. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr et innendørs basseng, concierge-tjenester og en døgnåpen resepsjon. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Tur-/billettassistanse, ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.

Fordeler og fasiliteter på Econo Lodge By the Falls

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Econo Lodge By the Falls
  • Minikjøkken
  • Biljard
  • Klimaanlegg
  • Kaffemaskin
  • Innendørs basseng
  • Flyplasstransport
  • Internett
  • Hårføner
  • Kasino
  • Golf

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Klimaanlegg
  • Røykvarslere
  • Oppvarming

Tjenester og hjelpemidler

  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Liten butikk på området
  • Utfluktsskranke
  • Døgnåpen resepsjon

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Mikrobølgeovn
  • Minikjøkken

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Røykeområde

Aktiviteter

  • Vandring
  • Kasino
  • Golf
  • Biljard

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Parkering og transport

  • Flyplasstransport
  • Gratis parkering

Bad

  • Hårføner
  • Privat bad

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV

Familievennlig

  • Barnevakt

Svømmebasseng

  • Innendørs basseng

Vurderinger for Econo Lodge By the Falls

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Econo Lodge By the Falls, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 534 anmeldelser av Econo Lodge By the Falls hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 26. juli 2026.
6,9
Ok
534 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
133
Veldig bra
87
Bra
102
Ok
52
Greit
62
Middelmådig
32
Dårlig
66
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Niagarafallene som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Econo Lodge By the Falls. Totalt er det er538 hoteller som betjener reisende i Niagarafallene. Prisdata ble sist oppdatert 26. juli 2026.

Utforsk Fallsview, Niagarafallene

Econo Lodge By the Falls har adresse i Fallsview, Niagarafallene. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 26. juli 2026.
Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Criminals Hall of Fame47 m
  • Niagara SkyWheel144 m
  • Clifton Hill201 m
  • Fallsview Indoor Waterpark0.4 km
  • Casino Niagara0.5 km
  • Rainbow Bridge0.6 km
  • Queen Victoria Park0.6 km
  • Bird Kingdom0.7 km
  • Skylon Tower0.8 km
  • Maid of the Mist0.9 km
  • Niagara Falls1 km
  • Niagara Fallsview Casino Resort1.1 km
  • Hvor langt ligger Econo Lodge By the Falls unna Niagara's Fury?

    Populære Niagara's Fury er bare litt over 1,4 km fra Econo Lodge By the Falls.

  • Ligger Econo Lodge By the Falls i nærheten av Ripley's Believe it or Not?

    Ripley's Believe it or Not er også populært å besøke i Niagarafallene. Det ligger 0,1 km fra Econo Lodge By the Falls.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Econo Lodge By the Falls

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Econo Lodge By the Falls. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 26. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Econo Lodge By the Falls til nærmeste flyplass (St Catharines flyplass)?

    Med en avstand på bare 21,8 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, St Catharines flyplass, til Econo Lodge By the Falls, 0t 16m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Hvor langt er det fra Econo Lodge By the Falls til sentrum i Niagarafallene?

    Econo Lodge By the Falls ligger 0,6 km fra sentrum av Downtown, Niagarafallene. Du bør vurdere å besøke Niagara Falls Tower – en populær severdighet som kan nås fra Econo Lodge By the Falls med flere ulike transportalternativer.

  • Har Econo Lodge By the Falls Wi–Fi?

    Ja, Econo Lodge By the Falls tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Econo Lodge By the Falls?

    Standard utsjekkingstid på Econo Lodge By the Falls er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Econo Lodge By the Falls, Niagarafallene?

    464 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Econo Lodge By the Falls, med en gjeonnomsnittpris på 826 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Tilbyr Econo Lodge By the Falls rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Econo Lodge By the Falls tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • I hvilket område i Niagarafallene ligger Econo Lodge By the Falls?

    Econo Lodge By the Falls ligger i Fallsview i Niagarafallene. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Econo Lodge By the Falls er i forhold til resten av Niagarafallene.

  • Er det andre Econo Lodge-hoteller i Niagarafallene?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Niagarafallene. Det mest populære overnattingsstedet hos Econo Lodge i Niagarafallene er Econo Lodge By the Falls.

  • Hvor langt ligger Econo Lodge By the Falls unna Niagara's Fury?

    Populære Niagara's Fury er bare litt over 1,4 km fra Econo Lodge By the Falls.

  • Ligger Econo Lodge By the Falls i nærheten av Ripley's Believe it or Not?

    Ripley's Believe it or Not er også populært å besøke i Niagarafallene. Det ligger 0,1 km fra Econo Lodge By the Falls.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Econo Lodge By the Falls