Danilo Savognin

Hotell
 

Stradung 20, Surses, Valchava, Sveits

Bra441 verifiserte gjesteanmeldelser
7,6

1 238 kr

Billigste pris

pris per natt

Leverandør
Totalt per natt
1 238 kr

De beste tilbudene for Danilo Savognin

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Danilo Savognin, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 17. oktober 2025.
fr. 24.10.
lø. 25.10.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Prisene er basert på 1 natt inkludert moms, men uten andre skatter og avgifter.
Beste pris-garanti

Danilo Savognin Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Danilo Savognin, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 17. oktober 2025.
Velger du Hotel Danilo-Pianta i Surses som ditt overnattingssted, vil du være nær skiheisene og kun 10 minutters gange unna Savognin skiområde og Savognin skiheis. Gjester har tilgang til blant annet ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid10:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+41 81 659 11 59

Fordeler og fasiliteter på Danilo Savognin

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Danilo Savognin
  • Gratis WiFi
  • Møte- og selskapslokaler
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Vaskeri
  • Hårføner
  • Ekspress utsjekking
  • Minibank
  • Safe
  • Valutaveksling
  • Sykkelutleie

Generelt

  • Safe
  • Minibank
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Ekspress utsjekking
  • Hårføner
  • Vaskeri
  • Heis
  • Minibar
  • Røykeområde
  • Bagasjeoppbevaring

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Biljard
  • Vandring

Tjenester

  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler

Vurderinger for Danilo Savognin

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Danilo Savognin, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 441 anmeldelser av Danilo Savognin hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 17. oktober 2025.
7,6
Bra441 verifiserte gjesteanmeldelser
7,8Alene
7,3Familier
7,6Par
7,9Venner
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Surses som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Danilo Savognin. Totalt er det er119 hoteller som betjener reisende i Surses. Prisdata ble sist oppdatert 17. oktober 2025.

Utforsk Surses

Danilo Savognin har adresse Stradung 20 i , Surses. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 17. oktober 2025.

Mest populære attraksjoner

Savognin Ski Resort

3 minutter kjøretur

1,0 km

Savognin Ski Resort

3 minutter kjøretur

1,0 km

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Danilo Savognin

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Danilo Savognin. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 17. oktober 2025.
  • Hvor langt er det fra Danilo Savognin til nærmeste flyplass (St Moritz Engadin flyplass)?

    Det er 37,1 km fra den nærmeste flyplassen, St Moritz Engadin flyplass, til Danilo Savognin. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 28m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Regnes Danilo Savognin for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja. Danilo Savognin tillater de fleste husdyr som f.eks. hunder.

  • Hva er telefonnummeret til Danilo Savognin?

    Du kan kontakte resepsjonen på Danilo Savognin ved å ringe +41 81 659 11 59.

  • Har Danilo Savognin Wi–Fi?

    Ja, Danilo Savognin tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Danilo Savognin?

    Normal innsjekkingstid på Danilo Savognin er 15:00, og utsjekk må skje før 10:00.

  • Tilbyr Danilo Savognin vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask.

Se flere FAQs

Millioner av Vurderinger

Virkelige vurderinger og anbefalinger fra milioner av gjester, slike som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

Beste hotelltilbud

HotelsCombined søker gjennom 3 millioner hoteller og eiendommer og samler dem på ett sted slik at du kan sammenligne det perfekte oppholdet.

Gratis kansellering

Endring av planer — det skjønner vi. Og det er derfor du kan søke og bestille hoteller og opphold med HotelsCombined fra turistbyråer som tilbyr gratis kansellering

Søk etter billige hoteller med HotelsCombined. Bruk hotellsøkeren for å søke etter de billigste hotelltilbudene for alle populære reisemål over hele verden. HotelsCombined søker i hundrevis av reisesider for å hjelpe deg med å finne og bestille hotellet som passer deg best. HotelsCombined søker gjennom mange hotellsider samtidig, noe som gjør det mulig for deg å raskt finne rabatterte hoteller. Oppdag hotelltilbud nå, og gjennomfør hotellreservasjonen din i dag.