Club Quarters Hotel Midtown

Hotell
4 stjerner
on. 5.8.
-
to. 6.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 600 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Club Quarters Hotel Midtown

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Club Quarters Hotel Midtown, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 29. juli 2026.
on. 5.8.
-
to. 6.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 queensize.seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 queensize.seng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 dobbeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Club Quarters Hotel Midtown Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Club Quarters Hotel Midtown, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et døgnåpent treningssenter, et døgnåpent forretningssenter og et konferansesenter. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Kaffe/te på fellesomr...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 212 354 6400

Fordeler og fasiliteter på Club Quarters Hotel Midtown

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Club Quarters Hotel Midtown
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilpasset bad
  • Røykfritt
  • Lav vask
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Strømmetjeneste
  • TV

Generelt

  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sofa
  • Telefon
  • Bagasjeoppbevaring

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Helse og sikkerhet

  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Karbonmonoksidmåler
  • Sikkerhet 24/7

Kjøkken

  • Mikrobølgeovn
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Minikjøkken

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Mat

  • Restaurant
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Treningssenter

  • Helsestudio
  • Treningssenter

Parkering og transport

  • Parkering

Vurderinger for Club Quarters Hotel Midtown

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Club Quarters Hotel Midtown, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 4 169 anmeldelser av Club Quarters Hotel Midtown hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 29. juli 2026.
8,4
Veldig bra
4169 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1861
Veldig bra
934
Bra
638
Ok
244
Greit
232
Middelmådig
94
Dårlig
166
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i New York som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Club Quarters Hotel Midtown. Totalt er det er4 203 hoteller som betjener reisende i New York. Prisdata ble sist oppdatert 29. juli 2026.

Utforsk Midtown, New York

Club Quarters Hotel Midtown har adresse 40 West 45th Street i Midtown, New York. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Her finner du Club Quarters Hotel Midtown: 40 West 45th Street

Mest populære attraksjoner

  • Rockefeller Plaza365 m
  • Times Square0.5 km
  • Theatre District0.6 km
  • Broadway0.6 km
  • Museum of Modern Art0.7 km
  • Midtown Center0.8 km
  • New York bysentrum0.9 km
  • Empire State Building0.9 km
  • Tiffany & Co.1 km
  • Koreatown1.1 km
  • Madison Square Garden1.2 km
  • FN-bygningen1.3 km
  • Hvor langt ligger Club Quarters Hotel Midtown unna Theatre District?

    Club Quarters Hotel Midtown ligger omtrent 0,6 km fra Theatre District, en av New Yorks mest popluære landemerker.

  • Ligger Club Quarters Hotel Midtown i nærheten av Gershwin Theater?

    0,8 km - gjør at Gershwin Theater bare er en spasertur eller kort taxitur fra Club Quarters Hotel Midtown.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Club Quarters Hotel Midtown

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Club Quarters Hotel Midtown. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 29. juli 2026.

  • Er prisene for Club Quarters Hotel Midtown sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i New York?

    Hoteller i New York med 4 stjerner koster vanligvis 4 242 kr/natt, men Club Quarters Hotel Midtown er i gjennomsnitt 29 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Club Quarters Hotel Midtown for 3 032 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke New York.

  • Hvor langt er det fra Club Quarters Hotel Midtown til nærmeste flyplass (New York John F Kennedy flyplass)?

    Med en avstand på 34,4 km, er New York John F Kennedy flyplass den flyplassen som ligger nærmest Club Quarters Hotel Midtown. Forventer gjennomsnittlig kjøretid fra Club Quarters Hotel Midtown til New York John F Kennedy flyplass, er 0t 26m. Det anbefales at du sjekker hvordan trafikkforholdene normalt er mellom hotellet og flyplassen.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra New York John F Kennedy flyplass til Club Quarters Hotel Midtown?

    Du kan enkelt komme deg fra New York John F Kennedy flyplass til Club Quarters Hotel Midtown i New York ved å leie en bil hos et av utleiebyråene på flyplassen til en pris på i gjennomsnitt 564 kr/dag. Club Quarters Hotel Midtown har en parkering tilgjengelig for de gjestene som velger å leie bil. En taxi eller en samkjøringstjeneste fra den nærmeste flyplassen (New York John F Kennedy flyplass) til hotellet er ofte den mest lønnsomme transportløsningen.

  • Regnes Club Quarters Hotel Midtown for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja, Club Quarters Hotel Midtown tillater hunder og de fleste andre kjæledyr.

  • Hvor langt er det fra Club Quarters Hotel Midtown til sentrum i New York?

    Club Quarters Hotel Midtown ligger 0,2 km fra sentrum av Midtown, New York. Du bør vurdere å besøke Yankee Stadium – en populær severdighet som kan nås fra Club Quarters Hotel Midtown med flere ulike transportalternativer.

  • Hva er telefonnummeret til Club Quarters Hotel Midtown?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +1 212 354 6400.

  • Har Club Quarters Hotel Midtown Wi–Fi?

    Ja, Club Quarters Hotel Midtown tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Club Quarters Hotel Midtown?

    Ja, Club Quarters Hotel Midtown har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Club Quarters Hotel Midtown?

    Standard utsjekkingstid på Club Quarters Hotel Midtown er 12:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Club Quarters Hotel Midtown, New York?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 3 032 kr per natt på Club Quarters Hotel Midtown. Noen brukere har funnet priser helt nede i 1 197 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Club Quarters Hotel Midtown?

    Det ligger en restaurant på Club Quarters Hotel Midtown. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider.

  • Tilbyr Club Quarters Hotel Midtown vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Club Quarters Hotel Midtown, som gjester kan benytte seg av. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Club Quarters Hotel Midtown rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Club Quarters Hotel Midtown tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Club Quarters Hotel Midtown?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Club Quarters Hotel Midtown, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (2 014 kr).

  • I hvilket område i New York ligger Club Quarters Hotel Midtown?

    Club Quarters Hotel Midtown ligger i Midtown i New York. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Club Quarters Hotel Midtown er i forhold til resten av New York.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Club Quarters Hotel Midtown?

    Vurder å sjekke inn på Club Quarters Hotel Midtown på søndag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 576 kr).

  • Hvor langt ligger Club Quarters Hotel Midtown unna Theatre District?

    Club Quarters Hotel Midtown ligger omtrent 0,6 km fra Theatre District, en av New Yorks mest popluære landemerker.

  • Ligger Club Quarters Hotel Midtown i nærheten av Gershwin Theater?

    0,8 km - gjør at Gershwin Theater bare er en spasertur eller kort taxitur fra Club Quarters Hotel Midtown.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Club Quarters Hotel Midtown