Brown-dot Changwon Myeongseo Convention

Hotell
3 kategori vurdering
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
338 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Brown-dot Changwon Myeongseo Convention

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Brown-dot Changwon Myeongseo Convention, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Brown-dot Changwon Myeongseo Convention Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Brown-dot Changwon Myeongseo Convention, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en døgnåpen resepsjon, frokost (inkludert) og betjent parkering (inkludert). Brown-dot Changwon Myeongseo Convention har 35 rom med PC-er og ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+82 (0) 55 277 0991

Fordeler og fasiliteter på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Hårføner
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Klimaanlegg
  • Heis
  • Badekåpe

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Adapter
  • Klimaanlegg

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Flatskjerm-TV

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe

Mat

  • Kaffemaskin
  • Vannkjele

Tjenester og hjelpemidler

  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Generelt

  • Slippers

Vurderinger for Brown-dot Changwon Myeongseo Convention

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 24 anmeldelser av Brown-dot Changwon Myeongseo Convention hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,4
Veldig bra
24 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
7
Veldig bra
11
Bra
4
Ok
1
Greit
1
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Changwon som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Brown-dot Changwon Myeongseo Convention. Totalt er det er355 hoteller som betjener reisende i Changwon. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Uichang-gu, Changwon

Brown-dot Changwon Myeongseo Convention har adresse 7, Changi-Daero 85Beon-Gil, Uichang-gu i Uichang-gu, Changwon. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Brown-dot Changwon Myeongseo Convention: 7, Changi-Daero 85Beon-Gil, Uichang-gu

Mest populære attraksjoner

  • City 7 Mall0.6 km
  • NewCore Outlet - Changwon Branch0.8 km
  • CECO Changwon Exhibition Convention Center0.8 km
  • Changwon Civil Stadium1.7 km
  • Changwon Velodrome2.1 km
  • Namsan Park3.3 km
  • Sangnam Market3.8 km
  • Sangnam Fountain Square3.8 km
  • Changwon National University Museum4 km
  • Changwon Football Center5.6 km
  • Masan Stadium6.3 km
  • Masan Baseball Stadium6.4 km
  • Hvor langt ligger Brown-dot Changwon Myeongseo Convention unna Changwon Indoor Swimming Pool?

    Du kan gå til Changwon Indoor Swimming Pool når du bor på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention - da er du omtrent 1,7 km unna.

  • Ligger Brown-dot Changwon Myeongseo Convention i nærheten av Changwon Neulpureun Performance & Sports Venue?

    Changwon Neulpureun Performance & Sports Venue er også populært å besøke i Changwon. Det ligger 1,2 km fra Brown-dot Changwon Myeongseo Convention.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Brown-dot Changwon Myeongseo Convention

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Brown-dot Changwon Myeongseo Convention til sentrum i Changwon?

    Sentrum i Seongsan-gu, Changwon ligger bare 5,8 km fra inngangsdørene til Brown-dot Changwon Myeongseo Convention. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Lotte Cinema Masan Terminal som enkelt kan nås fra Brown-dot Changwon Myeongseo Convention ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Brown-dot Changwon Myeongseo Convention?

    Den beste måten å kontakt Brown-dot Changwon Myeongseo Convention på, er ved å ringe +82 (0) 55 277 0991.

  • Har Brown-dot Changwon Myeongseo Convention Wi–Fi?

    Ja, Brown-dot Changwon Myeongseo Convention tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention, Changwon?

    Prisene på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 287 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 240 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Brown-dot Changwon Myeongseo Convention, bør du vurdere å bo i Desember, når prisene vanligvis er på det laveste (395 kr).

  • I hvilket område i Changwon ligger Brown-dot Changwon Myeongseo Convention?

    Brown-dot Changwon Myeongseo Convention ligger i Uichang-gu i Changwon. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Brown-dot Changwon Myeongseo Convention er i forhold til resten av Changwon.

  • Er det andre Brown Dot-hoteller i Changwon?

    Totalt er det er 4 lokasjoner i Changwon. Det mest populære overnattingsstedet hos Brown Dot i Changwon er Masan Yangdeok Brown Dot.

  • Hvor langt ligger Brown-dot Changwon Myeongseo Convention unna Changwon Indoor Swimming Pool?

    Du kan gå til Changwon Indoor Swimming Pool når du bor på Brown-dot Changwon Myeongseo Convention - da er du omtrent 1,7 km unna.

  • Ligger Brown-dot Changwon Myeongseo Convention i nærheten av Changwon Neulpureun Performance & Sports Venue?

    Changwon Neulpureun Performance & Sports Venue er også populært å besøke i Changwon. Det ligger 1,2 km fra Brown-dot Changwon Myeongseo Convention.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Brown-dot Changwon Myeongseo Convention