Chameleon Youth Hostel Alicante

Hostell
2 stjerner
on. 5.8.
-
to. 6.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
215 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
215 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Chameleon Youth Hostel Alicante

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Chameleon Youth Hostel Alicante, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 29. juli 2026.
on. 5.8.
-
to. 6.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Chameleon Youth Hostel Alicante Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Chameleon Youth Hostel Alicante, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Chameleon Youth Hostel Alicante ligger i Alicante, med Postiguet-stranden bare 2,1 kilometer unna. Overnattingsstedet har en turskranke, røykfrie rom, en fellesstue, gratis WiFi over hele overnattings...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 966 088 747

Fordeler og fasiliteter på Chameleon Youth Hostel Alicante

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Chameleon Youth Hostel Alicante
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Hårføner
  • Døgnåpen resepsjon
  • Spillerom
  • Røykfritt
  • Klimaanlegg
  • Røykvarslere
  • Delt stue/TV-område

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Klimaanlegg
  • Røykvarslere
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Søppeldunker

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • De øvre etasjene nås via heis
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde

Bad

  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Delt bad
  • Dusj
  • Privat bad

Generelt

  • Skap med lås
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Frittstående
  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Tjenester og hjelpemidler

  • Utfluktsskranke
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Tilgang med nøkkelkort

Mat

  • Delt kjøkken
  • Mat kan leveres på rommet

Aktiviteter

  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom

Media og underholdning

  • Delt stue/TV-område

Utendørs

  • Terrasse/patio

Soverom

  • Leselys

Vurderinger for Chameleon Youth Hostel Alicante

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Chameleon Youth Hostel Alicante, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 101 anmeldelser av Chameleon Youth Hostel Alicante hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 29. juli 2026.
5,6
Greit
1101 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
291
Veldig bra
137
Bra
160
Ok
95
Greit
107
Middelmådig
62
Dårlig
249
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Alicante som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Chameleon Youth Hostel Alicante. Totalt er det er2 899 hoteller som betjener reisende i Alicante. Prisdata ble sist oppdatert 29. juli 2026.

Utforsk San Blas-Santo Domingo, Alicante

Chameleon Youth Hostel Alicante har adresse Pintor Gisbert, 46 i San Blas-Santo Domingo, Alicante. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Her finner du Chameleon Youth Hostel Alicante: Pintor Gisbert, 46

Mest populære attraksjoner

  • Bulevar-plassen0.6 km
  • Alicante City Centre1 km
  • Estadio de José Rico Pérez1.1 km
  • Plaza de Toros1.2 km
  • Concatedral de San Nicolás1.3 km
  • Plaza del Carmen1.3 km
  • Explanada de Espana1.3 km
  • Ayuntamiento de Alicante1.4 km
  • Alicante Museum of Contemporary Art1.5 km
  • Museo de Bellas Artes Gravina MUBAG1.5 km
  • Basílica de Santa María1.5 km
  • Puerto de Alicante1.6 km
  • Hvor langt ligger Chameleon Youth Hostel Alicante unna Basílica de Santa María?

    Du kan gå til Basílica de Santa María når du bor på Chameleon Youth Hostel Alicante - da er du omtrent 1,5 km unna.

  • Ligger Chameleon Youth Hostel Alicante i nærheten av Teatro Principal de Alicante?

    1 km - gjør at Teatro Principal de Alicante bare er en spasertur eller kort taxitur fra Chameleon Youth Hostel Alicante.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Chameleon Youth Hostel Alicante

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Chameleon Youth Hostel Alicante. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 29. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Chameleon Youth Hostel Alicante til nærmeste flyplass (Alicante flyplass)?

    Det er 14,6 km fra den nærmeste flyplassen, Alicante flyplass, til Chameleon Youth Hostel Alicante. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 11m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Alicante flyplass til Chameleon Youth Hostel Alicante?

    Et av de mest populære alternativene nå, er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste direkte fra Alicante flyplass til hotellet. Dette alternativet er ofte lønnsomt, men gjestene bør være oppmerksomme på at det kan være andre priser i rushtiden.

  • Hvor langt er det fra Chameleon Youth Hostel Alicante til sentrum i Alicante?

    Chameleon Youth Hostel Alicante ligger bare 0,4 km fra sentrum av San Blas-Santo Domingo, Alicante. Fra Chameleon Youth Hostel Alicante er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Concatedral de San Nicolás.

  • Hva er telefonnummeret til Chameleon Youth Hostel Alicante?

    Hvis du har spørsmål om Chameleon Youth Hostel Alicante og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +34 966 088 747.

  • Har Chameleon Youth Hostel Alicante Wi–Fi?

    Ja, Chameleon Youth Hostel Alicante tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Chameleon Youth Hostel Alicante?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Chameleon Youth Hostel Alicante?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Chameleon Youth Hostel Alicante, bør du vurdere å bo i November, når prisene vanligvis er på det laveste (562 kr).

  • I hvilket område i Alicante ligger Chameleon Youth Hostel Alicante?

    Chameleon Youth Hostel Alicante ligger i San Blas-Santo Domingo i Alicante. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Chameleon Youth Hostel Alicante er i forhold til resten av Alicante.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Chameleon Youth Hostel Alicante?

    Vurder å sjekke inn på Chameleon Youth Hostel Alicante på tirsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (203 kr).

  • Hvor langt ligger Chameleon Youth Hostel Alicante unna Basílica de Santa María?

    Du kan gå til Basílica de Santa María når du bor på Chameleon Youth Hostel Alicante - da er du omtrent 1,5 km unna.

  • Ligger Chameleon Youth Hostel Alicante i nærheten av Teatro Principal de Alicante?

    1 km - gjør at Teatro Principal de Alicante bare er en spasertur eller kort taxitur fra Chameleon Youth Hostel Alicante.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Chameleon Youth Hostel Alicante