Canongate Luxury Homestay

Feriehus
0 kategori vurdering
ma. 31.8.
-
ti. 1.9.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Canongate Luxury Homestay
Leverandør for Canongate Luxury Homestay
Leverandør for Canongate Luxury Homestay
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Canongate Luxury Homestay

ma. 31.8.
-
ti. 1.9.

Canongate Luxury Homestay Om

Canongate Luxury Homestay ligger sentralt til i Edinburgh, så det er kort vei til mange av de populære severdighetene herfra. Gjester kan også benytte seg av kostnadsfri tilgang til internett på alle ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.

Fordeler og fasiliteter på Canongate Luxury Homestay

  • Internett
  • Gratis WiFi

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett

Vurderinger for Canongate Luxury Homestay

9,6
Fantastisk
78 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
68
Veldig bra
8
Bra
2
Ok
0
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Utforsk Gamlebyen, Edinburgh

Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • The Royal Mile263 m
  • Scottish Parliament Building0.5 km
  • Calton Hill0.5 km
  • St. Giles Katedral Edinburgh0.5 km
  • National Museum of Scotland0.6 km
  • Holyrood Palace0.7 km
  • St. Andrew Square0.7 km
  • University of Edinburgh0.8 km
  • Princes Street Gardens0.8 km
  • Princes Street0.9 km
  • Edinburgh City Centre0.9 km
  • Grassmarket0.9 km
  • Hvor langt ligger Canongate Luxury Homestay unna Greyfriars Kirk?

    Du kan gå til Greyfriars Kirk når du bor på Canongate Luxury Homestay - da er du omtrent 0,7 km unna.

  • Ligger Canongate Luxury Homestay i nærheten av Festival Theatre?

    Fra Canongate Luxury Homestay til Festival Theatre er det kun 0,5 km.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Canongate Luxury Homestay

  • Hvor langt er det fra Canongate Luxury Homestay til nærmeste flyplass (Edinburgh Turnhouse flyplass)?

    Med en avstand på bare 19 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Edinburgh Turnhouse flyplass, til Canongate Luxury Homestay, 0t 14m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Edinburgh Turnhouse flyplass til Canongate Luxury Homestay?

    Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Canongate Luxury Homestay. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Edinburgh.

  • Hvor langt er det fra Canongate Luxury Homestay til sentrum i Edinburgh?

    Sentrum i Gamlebyen, Edinburgh ligger bare 0,3 km fra inngangsdørene til Canongate Luxury Homestay. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Usher Hall som enkelt kan nås fra Canongate Luxury Homestay ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Har Canongate Luxury Homestay Wi–Fi?

    Ja, Canongate Luxury Homestay tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Canongate Luxury Homestay?

    Standard utsjekkingstid på Canongate Luxury Homestay er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • I hvilket område i Edinburgh ligger Canongate Luxury Homestay?

    Canongate Luxury Homestay ligger i Gamlebyen i Edinburgh. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Canongate Luxury Homestay er i forhold til resten av Edinburgh.

  • Hvor langt ligger Canongate Luxury Homestay unna Greyfriars Kirk?

    Du kan gå til Greyfriars Kirk når du bor på Canongate Luxury Homestay - da er du omtrent 0,7 km unna.

  • Ligger Canongate Luxury Homestay i nærheten av Festival Theatre?

    Fra Canongate Luxury Homestay til Festival Theatre er det kun 0,5 km.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Canongate Luxury Homestay