Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn

Bed & Breakfast
5 stjerner
on. 5.8.
-
to. 6.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
3 057 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
3 057 kr
3 511 kr
3 793 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 29. juli 2026.
on. 5.8.
-
to. 6.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Dette bed & breakfast-hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en nattklubb, en bar/lounge og en snackbar/delikatesseforretning. I tillegg til komplett frokost (inkludert) tilbys wi-fi i f...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 502 268 7266

Fordeler og fasiliteter på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn
  • Kun voksne
  • Boblebad
  • Utendørs ildsted
  • Gratis WiFi
  • Privat bad
  • Kaffemaskin
  • Terrasse/patio
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Kun voksne
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • De øvre etasjene nås via trapper

Kjøkken

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Minikjøkken
  • Delt kjøkken
  • Mikrobølgeovn
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Walk-in-dusj

Generelt

  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Peis
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Flisgulv/marmorgulv

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • Delt stue/TV-område
  • CD-spiller
  • TV
  • Dock-stasjon for smarttelefon
  • DVD-spiller

Aktiviteter

  • Turer til vingårder
  • Zoo
  • Gavebutikk
  • Økoturisme
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill
  • Golf
  • Hesteridning

Tjenester og hjelpemidler

  • Portvakttjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Konferanserom
  • Vannflaske

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Utendørs ildsted
  • Piknik-område
  • Hage
  • Terrasse/patio

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • EV-ladestasjon

Mat

  • Frukt
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Spisebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Massasje

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 50 anmeldelser av Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 29. juli 2026.
9,0
Fantastisk
50 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
41
Veldig bra
5
Bra
2
Ok
2
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Bardstown som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn. Totalt er det er109 hoteller som betjener reisende i Bardstown. Prisdata ble sist oppdatert 29. juli 2026.

Utforsk Bardstown

Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn har adresse 714 N 3rd Street i , Bardstown. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Her finner du Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn: 714 N 3rd Street

Mest populære attraksjoner

  • Old L & N Station336 m
  • Confederate Monument of Bardstown352 m
  • Bardstown Civil War Museum1 km
  • Civil War Museum1.1 km
  • Cobblestone Path1.1 km
  • Wickland1.2 km
  • Spalding Hall1.3 km
  • Nelson County Jail1.3 km
  • Oscar Getz Museum of Whiskey1.4 km
  • Basilica of St. Joseph Proto-Cathedral1.4 km
  • Old Talbott Tavern1.4 km
  • My Old Kentucky Home State Park1.7 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 29. juli 2026.

  • Regnes Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn for å være et dyrevennlig hotell?

    Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn er dyrevennlig. Du er velkommen til å ta med deg husdyret ditt dersom du skal bo på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn.

  • Hva er telefonnummeret til Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +1 502 268 7266 for å snakke med en av resepsjonistene på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn.

  • Har Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn Wi–Fi?

    Ja, Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn?

    Gjester som bor på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn?

    Utsjekk bør skje før 11:00. Innsjekking på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn kan skje når som helst etter 16:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, Bardstown?

    Vanligvis ligger romprisene på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn på rundt 3 056 kr/natt, med priser helt nede i 2 105 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Tilbyr Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn vask av klær?

    Ja, Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, Bardstown tilbyr vanligvis klesvask. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (1 588 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Bourbon Manor Bed & Breakfast Inn