Basma Hotel Aswan

Hotell
4 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
792 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Basma Hotel Aswan

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Basma Hotel Aswan, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 1 queensize.seng
Dobbeltrom, 2 enkeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 2 enkeltsenger
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Basma Hotel Aswan Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Basma Hotel Aswan, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og 4 barer/lounger. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). En bassengb...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+20 972 484 001

Fordeler og fasiliteter på Basma Hotel Aswan

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Basma Hotel Aswan
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Utsikt til landemerke
  • Utsikt mot fjell
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Utsikt mot rolig gate
  • Utsikt mot elv
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Telefon
  • Utsikt over byen

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Liten butikk på området
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Vannflaske

Mat

  • Vannkoker
  • Matpakke
  • Frukt
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Delt kjøkken
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Spiseplass

Bad

  • Hårføner
  • Offentlig bad
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra bad
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Bidet
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste

Det mest nødvendige

  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • De øvre etasjene nås via heis

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Piknik-område
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Grill
  • Balkong

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Bibliotek
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse
  • Strykejern og strykebrett

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Måltider for barn
  • Barneklubb
  • Barnevakt/tjenester for barn (tillegg)
  • Lekeplass

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Transporttjeneste
  • Privat parkering
  • Flyplasstransport

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Basseng og spa

  • Utendørs basseng
  • Massasje

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Biljard

Vurderinger for Basma Hotel Aswan

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Basma Hotel Aswan, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 706 anmeldelser av Basma Hotel Aswan hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,5
Veldig bra
1706 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
734
Veldig bra
343
Bra
240
Ok
128
Greit
113
Middelmådig
46
Dårlig
102
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Aswan som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Basma Hotel Aswan. Totalt er det er394 hoteller som betjener reisende i Aswan. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Aswan

Basma Hotel Aswan har adresse EI Fanadek Street i , Aswan. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Basma Hotel Aswan: EI Fanadek Street

Mest populære attraksjoner

  • Nubian Museum239 m
  • Elephantine Island0.8 km
  • Unfinished Obelisk0.8 km
  • Mausoleum of the Aga Khan1.5 km
  • Kitchener's Island1.8 km
  • Aswan Botanical Garden1.8 km
  • Aswan Bazaar2.2 km
  • Monastery of St Simeon2.3 km
  • Tombs of the Nobles2.8 km
  • Nubian Villages3 km
  • Philae Temple5.8 km
  • Temple of Philae5.8 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Basma Hotel Aswan

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Basma Hotel Aswan. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Basma Hotel Aswan til nærmeste flyplass (Aswan flyplass)?

    Med en avstand på 23,1 km fra Basma Hotel Aswan til den nærmeste flyplassen, Aswan flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 17m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Har Basma Hotel Aswan et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Basma Hotel Aswan har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Basma Hotel Aswan?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Basma Hotel Aswan, kan du ringe +20 972 484 001.

  • Har Basma Hotel Aswan Wi–Fi?

    Ja, Basma Hotel Aswan tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Basma Hotel Aswan?

    Utsjekk bør skje før 12:00. Innsjekking på Basma Hotel Aswan kan skje når som helst etter 14:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på Basma Hotel Aswan, Aswan?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 4 534 kr per natt på Basma Hotel Aswan. Noen brukere har funnet priser helt nede i 679 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Basma Hotel Aswan?

    Det ligger en restaurant på Basma Hotel Aswan. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Basma Hotel Aswan vask av klær?

    Basma Hotel Aswan har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Tilbyr Basma Hotel Aswan rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Basma Hotel Aswan tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Basma Hotel Aswan