Barceló Costa Ballena Golf & Spa

Hotell
4 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
695 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Barceló Costa Ballena Golf & Spa

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Barceló Costa Ballena Golf & Spa, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Barceló Costa Ballena Golf & Spa Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Barceló Costa Ballena Golf & Spa, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Tilbring dagen i solen på stranden i nærheten av Barceló Costa Ballena Golf & Spa, koble av ved et av stedets 3 utendørs svømmebasseng, eller skjem bort deg selv i spaet med full service. Barceló Cost...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 956 476 700

Fordeler og fasiliteter på Barceló Costa Ballena Golf & Spa

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Barceló Costa Ballena Golf & Spa
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Café/Kaffebar
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Sykkelutleie
  • Fiske
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Golf
  • Kano
  • Sykling
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling
  • Kveldsunderholdning
  • Hesteridning
  • Bordtennis
  • Biljard
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Vindsurfing
  • Vandring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Privat inngang
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Mat

  • Vannkoker
  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Café/Kaffebar
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)
  • Spisebord

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Bad

  • Hårføner
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Badekar
  • Bidet
  • Spabad
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Walk-in-dusj

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Underholdningspersonale
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé
  • Innendørs lekeområde
  • Barneklubb
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Lekeplass
  • Barnegrinder

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Badstue
  • Massasje
  • Bassengbar
  • Sauna

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Solarium
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv

Utendørs

  • Hagemøbler
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Tørkestativ for klær

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering
  • Flyplasstransport

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Treningssenter

  • Treningssenter
  • Helsestudio

Vurderinger for Barceló Costa Ballena Golf & Spa

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Barceló Costa Ballena Golf & Spa, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 724 anmeldelser av Barceló Costa Ballena Golf & Spa hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,5
Veldig bra
1724 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
932
Veldig bra
343
Bra
256
Ok
87
Greit
72
Middelmådig
14
Dårlig
20
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Rota som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Barceló Costa Ballena Golf & Spa. Totalt er det er322 hoteller som betjener reisende i Rota. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Rota

Barceló Costa Ballena Golf & Spa har adresse Urb. Costa Ballena. Avenida Reina Sofia i , Rota. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Barceló Costa Ballena Golf & Spa: Urb. Costa Ballena. Avenida Reina Sofia

Mest populære attraksjoner

  • Base Naval de Rota6.8 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Barceló Costa Ballena Golf & Spa

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Barceló Costa Ballena Golf & Spa. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Barceló Costa Ballena Golf & Spa sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Rota?

    Hoteller i Rota med 4 stjerner koster vanligvis 4 130 kr/natt, men Barceló Costa Ballena Golf & Spa er i gjennomsnitt 46 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Barceló Costa Ballena Golf & Spa for 2 256 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke Rota.

  • Har Barceló Costa Ballena Golf & Spa et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Barceló Costa Ballena Golf & Spa har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Barceló Costa Ballena Golf & Spa?

    Hvis du har spørsmål om Barceló Costa Ballena Golf & Spa og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +34 956 476 700.

  • Har Barceló Costa Ballena Golf & Spa Wi–Fi?

    Ja, Barceló Costa Ballena Golf & Spa tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Barceló Costa Ballena Golf & Spa?

    Ja, Barceló Costa Ballena Golf & Spa har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Barceló Costa Ballena Golf & Spa?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Barceló Costa Ballena Golf & Spa. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Barceló Costa Ballena Golf & Spa, Rota?

    946 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Barceló Costa Ballena Golf & Spa, med en gjeonnomsnittpris på 2 256 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Barceló Costa Ballena Golf & Spa?

    Barceló Costa Ballena Golf & Spa har en restaurant - kontakt de for åpningstider. hotel har også en bar.

  • Tilbyr Barceló Costa Ballena Golf & Spa vask av klær?

    Barceló Costa Ballena Golf & Spa har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Barceló Costa Ballena Golf & Spa rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Barceló Costa Ballena Golf & Spa tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Barceló Costa Ballena Golf & Spa?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Barceló Costa Ballena Golf & Spa, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (645 kr).

  • Er det andre Barcelo Hotels & Resorts-hoteller i Rota?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Rota. Det mest populære overnattingsstedet hos Barcelo Hotels & Resorts i Rota er Barceló Costa Ballena Golf & Spa.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Barceló Costa Ballena Golf & Spa