Feriepark

Bali Sunset Villa

0 kategori vurdering
8,5
Enestående
basert på 283 vurderinger
283 verifiserte gjesteanmeldelser
to. 24.9.
-
fr. 25.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
80 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Bali Sunset Villa

to. 24.9.
-
fr. 25.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Bali Sunset Villa Om

Bali Sunset Villa ligger i det livlige Seminyak-området, kun 10 minutters kjøring fra Double Six-stranden, og tilbyr utendørsbasseng og døgnåpen resepsjon. Som gjest tilbys du kostnadsfri transport ti...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Lisensnummer: 2505220007775, 55193

Fordeler og fasiliteter på Bali Sunset Villa

  • Utsikt over byen
  • Privat basseng
  • Utendørs basseng
  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Klimaanlegg
  • Vaskeri
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Flatskjerm-TV

Vurderinger for Bali Sunset Villa

8,5
Veldig bra
283 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
138
Veldig bra
61
Bra
44
Ok
22
Greit
7
Middelmådig
6
Dårlig
5
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Seminyak, Kuta

Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Bodyworks Seminyak0.5 km
  • Seminyak Beach1.3 km
  • Legian Beach1.4 km
  • Mendira Beach1.7 km
  • Seminyak Square2.1 km
  • Kuta Beach2.7 km
  • Bali Kuta Resort and Convention Center3.1 km
  • Hard Rock Cafe Bali3.2 km
  • Kuta Square3.4 km
  • Downtown Kuta3.5 km
  • Jalan Legian3.6 km
  • Mal Bali Galeria3.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Bali Sunset Villa

  • Hvor langt er det fra Bali Sunset Villa til nærmeste flyplass (Denpasar Bali Ngurah Rai flyplass)?

    Med en avstand på 10,2 km fra Bali Sunset Villa til den nærmeste flyplassen, Denpasar Bali Ngurah Rai flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 07m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Hvor langt er det fra Bali Sunset Villa til sentrum i Kuta?

    Sentrum i Seminyak, Kuta ligger bare 1,4 km fra inngangsdørene til Bali Sunset Villa. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Waterbom Park som enkelt kan nås fra Bali Sunset Villa ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Har Bali Sunset Villa Wi–Fi?

    Ja, Bali Sunset Villa tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Bali Sunset Villa?

    Utsjekk bør skje før 12:00. Innsjekking på Bali Sunset Villa kan skje når som helst etter 14:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på Bali Sunset Villa, Kuta?

    76 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Bali Sunset Villa, med en gjeonnomsnittpris på 134 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Tilbyr Bali Sunset Villa vask av klær?

    Bali Sunset Villa har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Gjester kan låne strykejern og strykebrett under oppholdet, enten står det på rommet ellers er det bare å henvende seg i resepsjonen.

  • I hvilket område i Kuta ligger Bali Sunset Villa?

    Bali Sunset Villa ligger i Seminyak i Kuta. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Bali Sunset Villa er i forhold til resten av Kuta.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Bali Sunset Villa