Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM

Hotell
4 stjerner
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 554 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 25. juli 2026.
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 2 dobbeltsenger
Deluxe rom, 2 dobbeltsenger
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et døgnåpent treningssenter. Internettilgang via kabel i fellesområdene (inkludert) er inkludert. Andre...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 310 277 5221

Fordeler og fasiliteter på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Parkeringstjeneste
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Balsam

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Hypoallergenisk
  • Tilgjengelig parkering
  • Røykfritt

Mat

  • Minibar
  • Mikrobølgeovn
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • CD-spiller
  • TV
  • DVD-spiller

Parkering og transport

  • EV-ladestasjon
  • Parkering
  • Parkeringstjeneste
  • Privat parkering

Generelt

  • Familierom
  • Slippers
  • Telefon
  • Bagasjeoppbevaring

Bad

  • Hårføner
  • Toalett
  • Badekåpe

Aktiviteter

  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Golf

Utendørs

  • Strandstoler
  • Strandhåndklær

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Vekkerklokke
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig

Svømmebasseng

  • Oppvarmet basseng
  • Utendørs basseng

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 357 anmeldelser av Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 25. juli 2026.
8,2
Veldig bra
357 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
154
Veldig bra
58
Bra
57
Ok
27
Greit
26
Middelmådig
13
Dårlig
22
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Beverly Hills som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM. Totalt er det er209 hoteller som betjener reisende i Beverly Hills. Prisdata ble sist oppdatert 25. juli 2026.

Utforsk Westside, Beverly Hills

Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM har adresse 9400 West Olympic Boulevard i Westside, Beverly Hills. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Her finner du Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM: 9400 West Olympic Boulevard

Mest populære attraksjoner

  • Rodeo Drive Beverly Hills356 m
  • Galerie Michael1 km
  • Paley Center for Media1.4 km
  • The Peninsula Spa1.5 km
  • Church of the Good Shepherd1.5 km
  • Beverly Gardens Park1.6 km
  • Beverly Hills Farmers Market1.7 km
  • Spadena House1.7 km
  • Fairbanks Center for Motion Picture Study1.9 km
  • La Cienega Park2.1 km
  • Saban Theatre2.1 km
  • Aurora Foot Spa2.3 km
  • Hvor langt ligger Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM unna Saban Theatre?

    Du kan gå til Saban Theatre når du bor på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM - da er du omtrent 2,1 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 25. juli 2026.

  • Er prisene for Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Beverly Hills?

    Prisene per natt på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM er vanligvis 5 % billigere enn gjennomsnittet for et hotell med 4 stjerner i Beverly Hills. Hvis du skal bo på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, bør du belage deg på å måtte betale ca. 3 134 kr/natt, noe som regnes for å være et godt tilbud i Beverly Hills for et hotell med 4 stjerner.

  • Hvor langt er det fra Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM til nærmeste flyplass (Los Angeles Los Angeles Intl flyplass)?

    Det er 20,8 km fra den nærmeste flyplassen, Los Angeles Los Angeles Intl flyplass, til Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 16m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Regnes Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja. Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM tillater de fleste husdyr som f.eks. hunder.

  • Har Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Den beste måten å kontakt Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM på, er ved å ringe +1 310 277 5221.

  • Har Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM Wi–Fi?

    Ja, Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Ja, gjester som bor på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM har tilgang til et treningsrom.

  • hva er utsjekkingstiden på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Normal innsjekkingstid på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM er 15:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, Beverly Hills?

    Prisene på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 3 134 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 687 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Ja - Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM har en restaurant. Det er også en bar og lounge på hotellet.

  • Tilbyr Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM vask av klær?

    Ja, Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (1 381 kr).

  • I hvilket område i Beverly Hills ligger Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM?

    Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM ligger i Westside i Beverly Hills. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM er i forhold til resten av Beverly Hills.

  • Er det andre Design-hoteller i Beverly Hills?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Beverly Hills. Det mest populære overnattingsstedet hos Design i Beverly Hills er Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM.

  • Hvor langt ligger Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM unna Saban Theatre?

    Du kan gå til Saban Theatre når du bor på Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM - da er du omtrent 2,1 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Avalon Hotel Beverly Hills, a Member of Design HotelsTM