Hotel Arcs de Monells

Hotell
4 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 052 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Arcs de Monells

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Arcs de Monells, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Arcs de Monells Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Arcs de Monells, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og en bar/lounge. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 872 987 069

Fordeler og fasiliteter på Hotel Arcs de Monells

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Arcs de Monells
  • Kun voksne
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tilgjengelighet og egnethet

  • Handicapvennlig
  • Kun voksne
  • Tilgjengelig parkering
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav vask
  • Fjærfri pute
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Røykeområde
  • Privat inngang

Bad

  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Badekåpe
  • Privat bad

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Vannflaske
  • Privat innsjekk/utsjekk

Mat

  • Minibar
  • Matpakke
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Kjøleskap

Basseng og spa

  • Saltvannsbasseng
  • Massasje
  • Utendørs basseng
  • Hagebasseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Parkering og transport

  • Gateparkering
  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Soverom

  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Aktiviteter

  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill
  • Sykling

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Utendørs

  • Strandstoler
  • Utendørs spiseplass
  • Hage

Generelt

  • Vindu
  • Oppholdsrom
  • Slippers

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Hotel Arcs de Monells

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Arcs de Monells, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 388 anmeldelser av Hotel Arcs de Monells hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
9,5
Fantastisk
388 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
310
Veldig bra
50
Bra
23
Ok
3
Greit
2
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Girona som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Arcs de Monells. Totalt er det er663 hoteller som betjener reisende i Girona. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Girona

Hotel Arcs de Monells har adresse Carrer Vilanova 1 i , Girona. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Hotel Arcs de Monells: Carrer Vilanova 1

Mest populære attraksjoner

  • Castell de Montjuïc14.1 km
  • Muralles de Girona14.2 km
  • Museu d'Art de Girona14.4 km
  • Museu d'Arqueologia de Catalunya14.4 km
  • Girona Cathedral14.4 km
  • El Call14.5 km
  • Banys àrabs14.5 km
  • Museu d'Història dels Jueus14.5 km
  • Museu d'Historia de La Ciutat14.5 km
  • Casa Maso14.5 km
  • Església de Sant Feliu14.6 km
  • Onyar River14.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Arcs de Monells

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Arcs de Monells. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Er prisene for Hotel Arcs de Monells sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Girona?

    Hotel Arcs de Monells har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 4 stjerner i Girona. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 2 447 kr per natt i Girona. Hotel Arcs de Monells vil koste deg 2 674 kr per natt, noe som er 9 % billigere enn gjennomsnittet i Girona.

  • Hvor langt er det fra Hotel Arcs de Monells til nærmeste flyplass (Girona Costa Brava flyplass)?

    Med en avstand på 34,5 km fra Hotel Arcs de Monells til den nærmeste flyplassen, Girona Costa Brava flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 26m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Girona Costa Brava flyplass til Hotel Arcs de Monells?

    De som ønsker mest mulig frihet under oppholdet sitt i Girona, bør vurdere å leie en bil for ca. 448 kr/dag og parkere den på Hotel Arcs de Monells som tilbyr parkering til hotellgjestene. Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Hotel Arcs de Monells. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Girona.

  • Har Hotel Arcs de Monells et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. Mange av de som besøker Girona ser etter et hotell med basseng. Hotel Arcs de Monells har et basseng som gjestene kan bruke, men vi gjør oppmerksom på at hoteller vanligvis har regler for bruk av basseng.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Arcs de Monells?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hotel Arcs de Monells, kan du ringe +34 872 987 069.

  • Har Hotel Arcs de Monells Wi–Fi?

    Ja, Hotel Arcs de Monells tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Arcs de Monells?

    Utsjekk bør skje før 12:00. Innsjekking på Hotel Arcs de Monells kan skje når som helst etter 15:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Arcs de Monells, Girona?

    Prisene på Hotel Arcs de Monells varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 2 674 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 2 111 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Hotel Arcs de Monells?

    Ja, det ligger en restaurant på Hotel Arcs de Monells, Girona. Det er også en bar på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Hotel Arcs de Monells vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Hotel Arcs de Monells rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Hotel Arcs de Monells tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Arcs de Monells?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Arcs de Monells, bør du vurdere å bo i september, når prisene vanligvis er på det laveste (1 329 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Arcs de Monells