Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton

Hotell
4 stjerner
on. 5.8.
-
to. 6.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
875 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 29. juli 2026.
on. 5.8.
-
to. 6.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et treningssenter og en bar/lounge. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En snackbar/delikatesseforretning, ubetjent parkering ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+39 041 969 0009
Lisensnummer: IT027042A1H369LKEJ

Fordeler og fasiliteter på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Hypoallergenisk pute
  • Allergivennlig rom
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Lav vask
  • Fjærfri pute
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Generelt

  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Slippers
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Utsikt over byen
  • Forheng
  • Bagasjeoppbevaring

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Balsam

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Minibank
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Ekspress utsjekking
  • Vannflaske
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Minibar
  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet

Bad

  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Høyt toalett
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Karbonmonoksidmåler
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Måltider for barn

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 570 anmeldelser av Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 29. juli 2026.
8,4
Veldig bra
1570 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
474
Veldig bra
269
Bra
333
Ok
163
Greit
162
Middelmådig
70
Dårlig
95
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Venezia som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton. Totalt er det er7 869 hoteller som betjener reisende i Venezia. Prisdata ble sist oppdatert 29. juli 2026.

Utforsk Mestre-Carpenedo, Venezia

Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton har adresse Corso Del Popolo 221 i Mestre-Carpenedo, Venezia. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Her finner du Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton: Corso Del Popolo 221

Mest populære attraksjoner

  • Venezia Mestre Railway Station0.7 km
  • Ponte della Costituzione7.9 km
  • Piazzale Roma7.9 km
  • Ghetto di Venezia7.9 km
  • San Cassiano8.6 km
  • Grand Canal8.8 km
  • Laguna di Venezia9 km
  • Rialto-broen9 km
  • Chiesa dei Gesuati9 km
  • Teatro la Fenice9.1 km
  • Venice City Centre9.4 km
  • Markusplassen9.4 km
  • Hvor langt ligger Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton unna Torre di Mestre?

    Du kan gå til Torre di Mestre når du bor på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton - da er du omtrent 1,5 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 29. juli 2026.

  • Er prisene for Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Venezia?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 4 stjerner i Venezia. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 2 397 kr per natt i Venezia. Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton vil koste deg 1 911 kr per natt, noe som er 21 % billigere enn gjennomsnittet i Venezia.

  • Hvor langt er det fra Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton til nærmeste flyplass (Venezia Marco Polo flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Venezia Marco Polo flyplass, til Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, er 12,7 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 09m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Venezia Marco Polo flyplass til Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton tilbyr parkering for hotellgjestene, så for de fleste som besøker Venezia kan det beste alternativet derfor være å leie en bil for ca. 364 kr/dagen. Dette alternativet gir deg muligheten til å komme deg til og fra Venezia Marco Polo flyplass, samtidig som du får fleksibiliteten til å reise rundt i området på egen hånd. Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Venezia.

  • Regnes Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton for å være et dyrevennlig hotell?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton tillater de fleste husdyr.

  • Hvor langt er det fra Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton til sentrum i Venezia?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton ligger bare 1,2 km fra sentrum av Mestre-Carpenedo, Venezia. Fra Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Grand Canal.

  • Hva er telefonnummeret til Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +39 041 969 0009.

  • Har Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton Wi–Fi?

    Ja, Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Gjester som bor på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton utsjekk er 11:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, Venezia?

    Prisene på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 1 911 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 913 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton vask av klær?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Gjester kan låne strykejern og strykebrett under oppholdet, enten står det på rommet ellers er det bare å henvende seg i resepsjonen.

  • Tilbyr Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 414 kr).

  • I hvilket område i Venezia ligger Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton ligger i Mestre-Carpenedo i Venezia. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton er i forhold til resten av Venezia.

  • Er det andre Tapestry by Hilton-hoteller i Venezia?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Venezia. Det mest populære overnattingsstedet hos Tapestry by Hilton i Venezia er Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton?

    Vurder å sjekke inn på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton på søndag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 925 kr).

  • Hvor langt ligger Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton unna Torre di Mestre?

    Du kan gå til Torre di Mestre når du bor på Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton - da er du omtrent 1,5 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Ambasciatori Hotel Venice Mestre, Tapestry Collection by Hilton