Alveo Suites

Leilighet
0 kategori vurdering
Fri 31.7.
-
Sat 1.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
413 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Alveo Suites

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Alveo Suites, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 24. July 2026.
Fri 31.7.
-
Sat 1.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, 1 enkeltseng
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Alveo Suites Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Alveo Suites, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 24. July 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr ubetjent parkering, concierge-tjenester og renseritjenester. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Vaskeritjenester, tur-/billettassistanse og ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.

Fordeler og fasiliteter på Alveo Suites

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Alveo Suites
  • Minikjøkken
  • Vaskeri
  • Vaskemaskin
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Flyplasstransport
  • Internett

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Kjøkken

  • Vannkoker
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Spiseplass
  • Minikjøkken

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett
  • Tørkestativ for klær
  • Vaskemaskin

Bad

  • Dusj
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Parkering og transport

  • Parkering
  • Flyplasstransport
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via heis

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Tjenester og hjelpemidler

  • Bankboks
  • Liten butikk på området
  • Tilgang med nøkkelkort

Mat

  • Mat kan leveres på rommet
  • Spisebord

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Vurderinger for Alveo Suites

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Alveo Suites, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 2 967 anmeldelser av Alveo Suites hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 24. July 2026.
8,4
Veldig bra
2967 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1567
Veldig bra
558
Bra
407
Ok
141
Greit
137
Middelmådig
52
Dårlig
105
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Praha som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Alveo Suites. Totalt er det er6 114 hoteller som betjener reisende i Praha. Prisdata ble sist oppdatert 24. July 2026.

Utforsk Praha 1, Praha

Alveo Suites har adresse i Praha 1, Praha. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 24. July 2026.
Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Florenc344 m
  • Praha sentrum1 km
  • Gamlebyens torg1 km
  • Státní opera1.1 km
  • Sexmaskinmuseet i Praha1.1 km
  • Wenzelsplassen1.1 km
  • Starý židovský hřbitov1.2 km
  • Nasjonalmuseet1.3 km
  • Karlsuniversitetet1.4 km
  • Karlsbroen1.7 km
  • Národní divadlo1.8 km
  • Wallenstein-plasset2 km
  • Hvor langt ligger Alveo Suites unna Vysehrad?

    Alveo Suites er innen gangavstand (3 km) fra Vysehrad, Praha.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Alveo Suites

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Alveo Suites. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 24. July 2026.

  • Hvor langt er det fra Alveo Suites til nærmeste flyplass (Praha Václav Havel Prague flyplass)?

    Med en avstand på bare 19,8 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Praha Václav Havel Prague flyplass, til Alveo Suites, 0t 15m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Har Alveo Suites Wi–Fi?

    Ja, Alveo Suites tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Alveo Suites?

    Standard utsjekkingstid på Alveo Suites er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Alveo Suites, Praha?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 1 101 kr per natt på Alveo Suites. Noen brukere har funnet priser helt nede i 401 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Tilbyr Alveo Suites vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • I hvilket område i Praha ligger Alveo Suites?

    Alveo Suites ligger i Praha 1 i Praha. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Alveo Suites er i forhold til resten av Praha.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Alveo Suites?

    Vurder å sjekke inn på Alveo Suites på søndag, når prisen vanligvis er på det laveste (549 kr).

  • Hvor langt ligger Alveo Suites unna Vysehrad?

    Alveo Suites er innen gangavstand (3 km) fra Vysehrad, Praha.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Alveo Suites