Adaaran Prestige Water Villas

Hotell
5 stjerner
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
6 887 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
6 887 kr
9 304 kr
52 095 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Adaaran Prestige Water Villas

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Adaaran Prestige Water Villas, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 1. august 2026.
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
King Rom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Adaaran Prestige Water Villas Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Adaaran Prestige Water Villas, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 1. august 2026.

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+960 664 0375

Fordeler og fasiliteter på Adaaran Prestige Water Villas

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Adaaran Prestige Water Villas
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Generelt

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Bankboks
  • Grill
  • Brannslukkingsapparat
  • Havutsikt
  • Gavebutikk
  • Oppholdsrom
  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Minibar
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Frukt
  • Hageutsikt
  • Delt stue/TV-område
  • Romservice
  • Røykvarslere
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Dusj
  • Strykejern og strykebrett
  • Dusjhette
  • Adapter
  • Slippers
  • Førstehjelpsskrin
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Stikkontakt nær sengen
  • Lydisolerte rom
  • Badekar
  • Lydisolering
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Bidet
  • Utsikt til landemerke
  • Ekspress utsjekking
  • Kroppssåpe
  • Hårføner
  • Vannflaske
  • Te-/kaffetrakter
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Telefon
  • Klimaanlegg
  • Kjøleskap
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Safe
  • Sauna
  • Hagemøbler
  • Tannbørste
  • Søppeldunker
  • Kaffemaskin
  • TV
  • Balsam
  • Badehåndklær
  • Skrivebord
  • Privat strand
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Hage
  • Garderobe eller skap
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Privat inngang
  • Bagasjeoppbevaring

Aktiviteter

  • Massasje
  • Fiske
  • Kano
  • Dykking
  • Snorkling
  • Treningssenter
  • Tennis
  • Bordtennis
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Vindsurfing

Tjenester

  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Valutaveksling
  • Vaskeritjeneste
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Utfluktsskranke
  • Spa
  • Tilgang med nøkkel
  • Sikkerhet 24/7
  • Flyplasstransport (tillegg)
Vis alle 90 fasiliteter

Vurderinger for Adaaran Prestige Water Villas

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Adaaran Prestige Water Villas, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 460 anmeldelser av Adaaran Prestige Water Villas hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 1. august 2026.
9,4
Fantastisk460 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Meedhupparu som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Adaaran Prestige Water Villas. Totalt er det er3 hoteller som betjener reisende i Meedhupparu. Prisdata ble sist oppdatert 1. august 2026.

Utforsk Meedhupparu

Adaaran Prestige Water Villas har adresse Raa Atoll i , Meedhupparu. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 1. august 2026.

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Adaaran Prestige Water Villas

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Adaaran Prestige Water Villas. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 1. august 2026.

  • Har Adaaran Prestige Water Villas et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Adaaran Prestige Water Villas har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Adaaran Prestige Water Villas?

    Du kan kontakte resepsjonen på Adaaran Prestige Water Villas ved å ringe +960 664 0375.

  • Har Adaaran Prestige Water Villas Wi–Fi?

    Ja, Adaaran Prestige Water Villas tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Adaaran Prestige Water Villas?

    Ja, Adaaran Prestige Water Villas har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Adaaran Prestige Water Villas?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Adaaran Prestige Water Villas. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Adaaran Prestige Water Villas, Meedhupparu?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 6 517 kr per natt på Adaaran Prestige Water Villas. Noen brukere har funnet priser helt nede i 5 312 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Adaaran Prestige Water Villas?

    Ja, det ligger en restaurant på Adaaran Prestige Water Villas, Meedhupparu. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Adaaran Prestige Water Villas vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på Adaaran Prestige Water Villas, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Adaaran Prestige Water Villas?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Adaaran Prestige Water Villas, bør du vurdere å bo i august, når prisene vanligvis er på det laveste (3 453 kr).

  • Er det andre AitkenSpence-hoteller i Meedhupparu?

    Totalt er det er 2 lokasjoner i Meedhupparu. Det mest populære overnattingsstedet hos AitkenSpence i Meedhupparu er Adaaran Select Meedhupparu.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling