Abbazia De Luxe

Bed & Breakfast
3 stjerner
on. 5.8.
-
to. 6.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 180 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Abbazia De Luxe

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Abbazia De Luxe, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 29. juli 2026.
on. 5.8.
-
to. 6.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 enkeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Abbazia De Luxe Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Abbazia De Luxe, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Dette bed & breakfast-hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en snackbar/delikatesseforretning, aviser inkludert og tur-/billettassistanse. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasi...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+39 041 275 0254
Lisensnummer: 027042-BEB-00332, IT027042B43ITRAHC4

Fordeler og fasiliteter på Abbazia De Luxe

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Abbazia De Luxe
  • Gratis WiFi
  • Privat bad
  • Kaffemaskin
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Internett
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Hårføner
  • Safe
  • Kabel- eller satellitt-TV

Bad

  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Dusj
  • Privat bad

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Håndklær
  • Vifte
  • Klimaanlegg
  • Gratis toalettartikler
  • Oppvarming

Mat

  • Vannkoker
  • Frokost på rommet
  • Minibar
  • Kaffemaskin

Generelt

  • Telefon
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Førstehjelpsskrin

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Flatskjerm-TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Bankboks

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Abbazia De Luxe

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Abbazia De Luxe, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 719 anmeldelser av Abbazia De Luxe hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 29. juli 2026.
8,8
Veldig bra
1719 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
948
Veldig bra
364
Bra
207
Ok
83
Greit
40
Middelmådig
37
Dårlig
40
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Venezia som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Abbazia De Luxe. Totalt er det er7 869 hoteller som betjener reisende i Venezia. Prisdata ble sist oppdatert 29. juli 2026.

Utforsk Cannaregio, Venezia

Abbazia De Luxe har adresse Cannaregio 61 i Cannaregio, Venezia. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 29. juli 2026.
Her finner du Abbazia De Luxe: Cannaregio 61

Mest populære attraksjoner

  • Ponte della Costituzione378 m
  • Piazzale Roma0.5 km
  • Ghetto di Venezia0.6 km
  • San Cassiano0.8 km
  • Grand Canal0.9 km
  • Rialto-broen1.1 km
  • La Fenice1.2 km
  • Chiesa dei Gesuati1.4 km
  • Venice City Centre1.5 km
  • Markusplassen1.5 km
  • Campanario de San Marcos1.5 km
  • Venice Biennale1.5 km
  • Hvor langt ligger Abbazia De Luxe unna Grand Canal?

    Abbazia De Luxe ligger omtrent 0,9 km fra Grand Canal, en av Venezias mest popluære landemerker.

  • Ligger Abbazia De Luxe i nærheten av Santa Lucia stasjon?

    Abbazia De Luxe er et godt valg dersom du vil besøke Santa Lucia stasjon, som ligger 0,2 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Abbazia De Luxe

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Abbazia De Luxe. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 29. juli 2026.

  • Er prisene for Abbazia De Luxe sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Venezia?

    I Venezia er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 3 stjerner 1 789 kr. Forventet pris per natt for Abbazia De Luxe ligger på ca. 2 123 kr, noe som er 18 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Abbazia De Luxe for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 3 stjerner i Venezia.

  • Hvor langt er det fra Abbazia De Luxe til nærmeste flyplass (Venezia Marco Polo flyplass)?

    Det er 11 km fra den nærmeste flyplassen, Venezia Marco Polo flyplass, til Abbazia De Luxe. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 08m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Venezia Marco Polo flyplass til Abbazia De Luxe?

    Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Abbazia De Luxe. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Venezia.

  • Regnes Abbazia De Luxe for å være et dyrevennlig hotell?

    Abbazia De Luxe er dyrevennlig. Du er velkommen til å ta med deg husdyret ditt dersom du skal bo på Abbazia De Luxe.

  • Hvor langt er det fra Abbazia De Luxe til sentrum i Venezia?

    Sentrum i Santa Croce, Venezia ligger bare 0,3 km fra inngangsdørene til Abbazia De Luxe. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Piazzale Roma som enkelt kan nås fra Abbazia De Luxe ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Abbazia De Luxe?

    Du kan kontakte resepsjonen på Abbazia De Luxe ved å ringe +39 041 275 0254.

  • Har Abbazia De Luxe Wi–Fi?

    Ja, Abbazia De Luxe tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Abbazia De Luxe?

    Utsjekkingstiden er 11:00 på Abbazia De Luxe. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Abbazia De Luxe, Venezia?

    Prisene på Abbazia De Luxe varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 2 123 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 1 266 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Abbazia De Luxe?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Abbazia De Luxe, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 055 kr).

  • I hvilket område i Venezia ligger Abbazia De Luxe?

    Abbazia De Luxe ligger i Cannaregio i Venezia. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Abbazia De Luxe er i forhold til resten av Venezia.

  • Hvor langt ligger Abbazia De Luxe unna Grand Canal?

    Abbazia De Luxe ligger omtrent 0,9 km fra Grand Canal, en av Venezias mest popluære landemerker.

  • Ligger Abbazia De Luxe i nærheten av Santa Lucia stasjon?

    Abbazia De Luxe er et godt valg dersom du vil besøke Santa Lucia stasjon, som ligger 0,2 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Abbazia De Luxe